Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Jaké byly dny otevřených dveří

V letošním roce proběhly na naší škole již dva termíny tzv. dnů otevřených dveří, které byly určeny především uchazečům o studium na SŠIEŘ. V pořadí druhý, který se konal 25. 11. – 26. 11., oslovil příchozí hned několika zajímavými akcemi.

Kromě tradiční prohlídky stávajících i nových odborných učeben, představení studijních i učebních oborů, měli zájemci možnost zhlédnout prezentace významných rožnovských, frenštátských i valašskomeziříčských firem, které s naší školou rovněž spolupracují – NXP, On Semiconductor, Brose, Retigo, Siemens, Continental, f. Holomý.

V hlavní budově školy současně probíhala studentská akce „Café Balkón“, kdy studenti s Mgr. Vašákovou intenzivně pracovali na otevření originální odpočinkové zóny pro žáky. V dalším prostoru budovy představili naši úspěšní programátoři svůj produkt – samořiditelné vozítko, v přízemí budovy probíhala kadeřnická soutěž Šarm, na sportovišti školy tenisový turnaj, v budově praxe tzv. den praktických činností…

Program byl skutečně pestrý, doufáme, že jsme oslovili co nejvíce budoucích zájemců o studium na SŠIEŘ. Těšíme se na vás:-)

12. 12. 2016 07:38:00 | Pavlína Chovancová