Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Marketing v praxi

Marketing v praxi

S aktuálními trendy a světem digitálního marketingu seznámil žáky IT3B a IT3C na zajímavé přednášce absolvent naší školy Štěpán Krůpa.

Další přednáška prohlubující znalosti žáků v předmětu ekonomika se uskutečnila na naší škole 26. 4. Přednášejícím byl tentokrát úspěšný absolvent naší školy Štěpán Krůpa, který je současně dobrovolníkem v programu Nadace České spořitelny Den pro školu, který bezplatně spojuje učitele s dobrovolníky z praxe, pracovníkem marketingu a prodeje ve společnosti IMT Technologies and Solutions s.r.o a také gólmanem HC Zubří.

Přednáška byla zaměřena na moderní trendy a strategie v marketingu, především využití komunikačních kanálů sociálních sítí, influencer marketig a personalizace značky. Žáci se také seznámili s pojmy SEO, SEM a B2B marketing.

Ing. Jana Josefíková

 

05. 05. 2023 11:19:00 | Václav Knápek