Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Na svatého Patrika jsme slavili Jakuba Jurčíka

Na svatého Patrika jsme slavili Jakuba Jurčíka

Ve čtvrtek 17. 3. 2022, příhodně v den, kdy nejen angloamerický svět slavil St. Patrick’s Day, se na Střední průmyslové škole strojnické ve Vsetíně konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce kategorie SOŠ III. C pro vsetínský okres. Naši školu reprezentoval Jakub Jurčík, který zvítězil ve školním kole soutěže, které naše škola uspořádala dne 15. 2. 2022.

Pro soutěžící z řad prvních až třetích ročníků středních odborných škol si organizátoři připravili pestrou paletu aktivit a zadání, které důkladně prověřily znalosti soutěžících. V rámci pětiminutového monologického entrée museli studenti samostatně prokázat důkladnou znalost jednoho tématu vylosovaného z celkem 12 okruhů. Vedle toho museli obstát v aktivitě role play, při které dávali na odiv také své argumentační schopnosti a kreativitu. Závěr soutěže spočíval v úkolu popsat obrázek a vymyslet pro něj co nejoriginálnější příběh.

Náš Jakub se žádného z úkolů nezalekl, všech částí soutěže se zhostil na výbornou a od komise si odnesl nejvyšší hodnocení a postup do dalšího kola. Jménem školy tímto Jakubovi blahopřejeme a v krajském kole, které jej čeká už 20. 4. 2022 ve Zlíně, mu budeme držet palce!

Mgr. Alena Foukalová

 

    

   

29. 03. 2022 11:39:00 | Petr Fuchs