Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Návštěva divadelního představení

Ve středu 5. 4 a v pátek 7. 4. se žáci vybraných tříd naší školy vydali do Janíkovy stodoly, aby zhlédli představení Limonádový Joe v podání Divadelního souboru Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm.

Dalo by se říct, že návštěvy představení tohoto souboru se již staly tradicí. Tentokrát to bylo jiné v tom, že Divadelní soubor už nevede pan Mgr. Milan Hambálek, který se po třiceti letech odebral na zasloužený odpočinek, a jeho místo zaujali mladší kolegové. Byli jsme tedy zvědaví, jak si s tímto nelehkým úkolem nová krev poradí.
Letošní představení nás zavedlo na Divoký západ, kde se to jen hemžilo pistolníky a vzduch byl prosycen touhou po pomstě. V hlavní roli se představil Jakub Podešva a odvedl ukázkovou práci. Celá hra se nesla v humorném duchu a jejím poselstvím, i když možná nezáměrným, bylo ukázat, že když se nahradí alkohol limonádou, pak vše povede ke zdárnému konci. Tak uvidíme, jak tato osvěta zapůsobila na naše studenty 
Myslím si, že novým lídrům Divadelního souboru se podařilo úspěšně navázat na práci pana Hambálka, a tak jim zbývá jen popřát, aby je jejich entusiasmus neopustil a my se mohli těšit na jejich další díla.

21. 04. 2017 13:32:00 | Milada Chamillová