Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

PEDAGOG ROKU 2024

PEDAGOG ROKU 2024

Dne 10. dubna 2024 proběhlo na Městském úřadu v Rožnově pod Radhoštěm po několika letech opět ocenění nejlepších pedagogů základních a středních škol města.

V silné konkurenci rožnovských učitelů to porota s výběrem toho nejlepšího určitě neměla lehké. Nominováno do dvou kategorií bylo 12 osobností. Do 1. kategorie – výrazná pedagogická osobnost bylo zařazeno 7 pedagogů, do 2. kategorie – za celoživotní přínos školství bylo navrženo 5 pedagogů.

V této kategorii měla naše škola svou zástupkyni. Vedením a kolektivem pedagogů SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm byla nominována Mgr. Hana Janatová, která působí na naší škole již přes 40 let. Při výuce dokázala motivovat žáky ke kladnému vztahu k matematice a fyzice. Žáky je oceňován především její inovativní přístup k učení, zapálenost pro obor a propojenost s praxí.

Za dlouholetou a příkladnou práci ve školství děkujeme a blahopřejeme k získanému ocenění.

25. 04. 2024 09:07:00 | Karla Macurová