Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Počasí lyžařskému kurzu letos nepřálo

Počasí lyžařskému kurzu letos nepřálo

Po krásném počasí jarních prázdnin se žáci I. ročníku těšili, že si užijí prosluněný týden na horách.

Dne 20. 2. 2017 38 žáků (z toho pouze 2 dívky) odjelo do rekreačního střediska Tesla na Horní Bečvě, aby zdokonalili své lyžařské a snowboardové umění.
Ihned po ubytování přichází na řadu výšlap do lyžařského areálu Solisko a rozdělení do družstev. V této sestavě budou žáci se svými instruktory prohlubovat a pilovat své lyžařské dovednosti po celý týden, dopoledne i odpoledne.
Zprvu příjemnou zimní atmosféru od úterý vystřídalo nestálé počasí často doprovázené deštěm. I přes ztížené podmínky žáci dokázali beze zbytku plnit uložené úkoly. Zhoršené počasí přetrvávalo i ve středu. Naštěstí zázemí pro lyžaře bylo v areálu velmi příjemné, přízemí dřevěné chaty se stalo v době „nečasu“ jejich útočištěm, žáci se zde mohli občerstvit teplým čajem nebo nealkoholickými nápoji.
Čtvrtek byl posledním dnem lyžování. Sníh kvapem mizel ze svahu, ale i přesto to byl den zajímavý především pro milovníky zimního skotačení. Milovníci adrenalinu si postavili na okraji sjezdovky lyžařskou trať s malým můstkem a po zbytek dne zde předváděli své umění. Je nutné podotknout, že tímto dnem se tento areál pro letošní lyžařskou sezonu uzavřel.
Pátek 24. 2. 2017 byl dnem balení, úklidu a odjezdu. Je třeba také poděkovat pracovníkům rekreačního střediska Tesla za pohodovou atmosféru, dobré jídlo a příjemné prostředí, které vytvořili pro naše žáky po celý týden.

15. 03. 2017 11:23:00 | Karla Macurová