Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

ŠARM v Brillovce

ŠARM v Brillovce

Po dvanácti letech opustila kadeřnická soutěž ŠARM prostory školy a odstartovala svůj 14. ročník v nádherných kulisách Brillovky. Díky podpoře nového vedení se tak kadeřnice 3. ročníku mohly předvést před svými rodiči, přáteli a veřejností doslova v lesku reflektorů.

Soutěž měla tradiční formu tří bloků. Téma pro první dva, pánský střih a dámský účes, bylo jednotné – CRAZY HAIR. V průběhu první hodiny kadeřnice inspirované dnes nejpopulárnějším pánským střihem Fade změnily čtrnáct mladíků téměř k nepoznání. Jejich účesy se vyznačovaly precizním provedením. Druhá kategorie byla zaměřena na dámský střih. V jejím rámci na hlavách modelek postupně vznikaly barevně i střihově zajímavé a někdy hodně nestandardní kreace. Soutěžící mohly popustit uzdu fantazii a účesy doplnily často stejně odvážným líčením, které vhodně doplňovaly i šaty modelek. 

Soutěž vyvrcholila poslední kategorií, která přinesla do sálu i dávku napětí. Čtrnáct modelek nastoupilo v dlouhých pláštěnkách, které ukrývaly slavnostní šaty. Ples v opeře – zadání poslední soutěžní kategorie znělo slibně a neslo s sebou velká očekávání. Kadeřnice kouzlily s nůžkami, hřebeny, kulmami a v závěru i ozdobami a drobnými doplňky. Pak konečně nastala chvíle, na kterou se všichni těšili. Gong ohlásil konec soutěže a kadeřnice vysvobodily své modelky z plášťů. Sálem to zašumělo. Úžasné účesy doplněné nádhernými šaty v prostorách Brillovky, to byla krásná kombinace.

Napětí se přesto stupňovalo. Kadeřnice měly za sebou tříhodinový maraton a netrpělivě čekaly na vyhlášení výsledků. Soutěž se konala tradičně o pohár starosty města a ten je také osobně přišel předat do rukou vítězek spolu s ředitelkou školy a jejími zástupci.

Pánská kategorie

  1. Karin Kopačková
  2. Simona Qarri
  3. Tereza Gašparová

 

Dámská

  1. Tereza Gašparová
  2. Nikol Gerlová
  3. Adéla Ostřanská

 

Dámská

  1. Adéla Skýpalová
  2. Nikola Nováková
  3. Zuzana Valentová

 

Reportáž TV Beskyd

15. 11. 2023 10:10:00 | Karla Macurová