Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Výlet do Anglie

Výlet do Anglie

Dne 1.4. 2023 se velká výprava studentů ze všech tříd vydala na obrovské dobrodružství na cestě do Francie a Velké Británie.

Přestože cesta byla dlouhá, natěšení a radost z výletu nás neopouštěla, takže jakmile jsme dorazili do Paříže, rozutekli jsme se po všech nejznámějších památkách jako je například Louvre a pořádně si je užili. Navzdory zamračenému a větrnému počasí jsme se podívali na (byť ne na úplný vrchol) Eiffelovu věž a vydali jsme se na cestu do Calais, kde jsme se pomocí trajektu konečně dostali do Velké Británie.

Tam jsme si prohlédli Canterbury Cathedral, stejně jako Brighton a jeho dechberoucí molo, prošli se po útesech Seven Sisters, kde nás čekala obloha bez jediného mráčku, a poslední den jsme si prošli Londýn a jedny z jeho největších památek jako je Big Ben, Westminster Abbey, Tower of London nebo Buckinghamský palác.

Věřím, že si všichni výlet užili, a ještě dlouho na něj budou vzpomínat, a zároveň bych touto cestou chtěla poděkovat paním učitelkám, že se o nás staraly a vše zorganizovaly, stejně tak paní průvodkyni a v neposlední řadě hlavně pánům řidičům, kteří nás bezpečně dostali tam i zpátky.

Nela Pernicová, IT4A

 

14. 04. 2023 16:37:00 | Václav Knápek