Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Závěr školního roku mezi knihami

Závěr školního roku mezi knihami

V nádherném prostředí rožnovské Městské knihovny absolvovali žáci třídy PO1 mimořádně zajímavou exkurzi. Úvodní část proběhla v nově přistavěné části knihovny, která je určena pro semináře a workshopy.

Na úvodní teoretickou část navázala prohlídka všech oddělení knihovny, která odstartovala v kavárně a pokračovala kolem Selfchecku do oddělení pro děti a pokračovala nádherným prostorem původní budovy do prvního patra. Obdivovali jsme precizně uložené knihy i velmi zdařile zrekonstruovaný prostor kulturního stánku.

Díky drobné organizační chybce v rezervaci exkurze jsme se seznámili s kolegy studenty - budoucími knihovníky, kteří se v rámci školního výletu přijeli podívat na naši knihovnu až z Luhačovic. Vzhledem k tomu, že jejich skupina nebyla početná, bez problémů se přidali k nám a akci jsme zvládli společně.

Návštěvě knihovny předcházela procházka po lázeňských chodnících v městském parku i prohlídka bývalého inhalačního pavilonu a hudebního altánu. Exkurze uzavřela výuku českého jazyka a literatury.

02. 07. 2024 11:21:00 | Karla Macurová