Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Mimořádný úspěch na MČR KORUNA KREATIVITY 2020

Mimořádný úspěch na MČR KORUNA KREATIVITY 2020

Dne 21. 1. 2020 tým našich kadeřnic zúčastnil soutěže, kterou pod záštitou Asociace Fisy v čele s Pavlem Filandrem a Nathanielem Sylltem pořádala Střední odborná škola Prostějov a Střední škola automobilní Prostějov.

Tématem letošního ročníku byla science fiction show. Naše žákyně soutěžily v kategorii dámský společenský účes a pánský střih a styling. V dámské kategorii získala Denisa Današová (2. ročník) 6. místo a Žaneta Juřičková (3. ročník) 8.místo.

V pánské disciplíně skončila na 6. místě Markéta Burdová o 4. příčku se dělily se stejným počtem bodů Valentýna Holá a Eliška Hubníková (všechny 3. ročník). Na bronzové příčce se umístila Lucie Palátová, která postupuje na Open International Championship of Europe, která se koná 4. 2. 2020 v Bratislavě.

Celá soutěž měla skvělou atmosféru a pro nás byla výbornou zkušeností i inspirací. Děkujeme žákyním naší školy za příkladnou reprezentaci a také všem, kteří nám fandili a podporovali nás.

Renáta Porubová, učitelka odborného výcviku

 

28. 01. 2020 16:24:00 | Václav Knápek