Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Sportovní naděje naší školy!

Sportovní naděje naší školy!

To, že je SŠIEŘ partnerskou školou HC Robe Zubří a studují na ní také úspěšní prvoligoví a extraligoví hráči házené, je již fakt tradiční. Jsme ale moc rádi, že můžeme fandit také dalším sportovním nadějím – máme úspěšné fotbalisty, florbalisty, hokejisty, skokany i běžce na lyžích…

Chceme tímto ocenit jejich píli, talent a dřinu, bez které by nestáli na stupních nejvyšších a nereprezentovali naši zemi v zahraničí s uznáním a respektem.
Aktuálně si naši pochvalu zaslouží hoši z 1. ročníku – Daniel Škarka (IT1.C), Marek Moll (IT1.B) a Oliver Vašek (IT1.A). Daniel je úspěšný skokan na lyžích; letos exceloval nejenom na českých můstcích, ale rovněž na Slovensku, v Polsku, ve Slovinsku a v Itálii. Marek a Oliver jsou členy hokejového týmu HC Černí vlci. Nedávno se vrátili z mezinárodního turnaje v italské Fondě, kde svým výkonem rozhodně soupeře přesvědčili o kvalitě českého juniorského hokeje.
Blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů jak ve sportovní kariéře, tak ve studiu na SŠIEŘ.

Za SŠIEŘ P. Chovancová

 

27. 04. 2022 10:59:00 | Václav Knápek