Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Sportovní naděje naší školy – Hráči házené – 1. liga mladšího a staršího dorostu

Sportovní naděje naší školy – Hráči házené – 1. liga mladšího a staršího dorostu

Pravidelně na našich stránkách informujeme o úspěších žáků a žákyň SŠIEŘ. Kromě vynikajících umístění v teoretických i praktických oborových dovednostech máme radost i za jejich úspěchy na poli sportovním.

Na naší škole studuje více než 30 žáků, kteří se od útlého dětství zabývají házenou. Jsou z různých koutů naší republiky a většina z nich hraje v kategorii mladší a starší dorost v klubu HC Robe Zubří.

Některým z nich se v letošním roce podařilo dostat do výběru nejtalentovanějších hráčů – do tzv. reprezentace ČR.

Chceme všem hráčům pogratulovat k vynikajícímu umístění v 1. lize házené 2023/2024 a popřát jim, ať se stejným nasazením bojují také na poli studijním.

Za SŠIEŘ Mgr. Pavlína Chovancová

 

07. 05. 2024 16:21:00 | Václav Knápek