Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

ŠARM 2018 "EXTRAVAGANCE V ULICÍCH VELKOMĚSTA"

ŠARM 2018

 

Dne 23. 11. 2018 proběhl na SŠIEŘ v Rožnově pod Radhoštěm již jedenáctý ročník prestižní kadeřnické soutěže ŠARM 2018 o pohár starosty města. Tématem letošního roku byla „EXTRAVAGANCE V ULICÍCH VELKOMĚSTA.“ Soutěž zahájil pan ředitel SŠIEŘ Mgr. Miroslav Trefil. V odborné porotě zasedly tři sympatické dámy, Věra Svobodová, Hana Adámková a Barbora Hlavičková. Celou akcí nás provázely moderátorky Kristýna Zetková a Klára Hasmandová, které na SŠIEŘ studují první ročník nástavbového studia oboru Podnikání. O hudební kulisu se za mixážním pultem vzorně starali studenti naší školy Daniel Lev a Pavel Jedelský. Důležité momenty čočkou objektivu zachytil Martin Pampurik. Celá akce byla natáčena panem Ing. Pavlem Ručkou a také TV Beskyd.

V první disciplíně měly kadeřnice 3. ročníku za úkol vytvořit extravagantní pánský vzhled pomocí střihu a následného vlasového stylingu. Součástí hodnocení byl i outfit na dané téma, Na třetím místě se umístila Daniela Žabenská, druhou příčku obsadila Karin Vanduchová a vítězkou této disciplíny se stala Tereza Quardová.

Tématem druhé disciplíny byl dámský extravagantní střih a styling, soutěžila opět děvčata 3. ročníku. Třetí místo obsadila Natalia Kysučanová, druhé místo patří Veronice Šaradyové a disciplínu vyhrála Veronika Horáčiková.

Zlatý hřeb večera patřil žákyním 2. a 3. ročníku. V závěrečné disciplíně s tématem extravagance měly za úkol vytvořit účesy s netradiční vlasovou ozdobou. Budoucí kadeřnice však netvořily jen účesy, součástí byl i výrazný make-up a šaty z netradičních materiálů, které si žákyně samy navrhly a zhotovily. Děvčata k zadání přistoupila velmi zodpovědně a bylo se opravdu na co dívat. Porota neměla lehké rozhodování, ale nakonec rozhodla takto: 3. místo obsadila žákyně 3. ročníku Soňa Smelíková, na druhém místě se umístila Natalia Kysučanová taktéž ze 3. ročníku a první místo získala žákyně 2. ročníku Nikol Pazúrová

Poháry a ceny dívkám předával starosta města Rožnov pod Radhoštěm pan Ing. Radim Holiš spolu s panem ředitelem školy Mgr. Miroslavem Trefilem.

Příjemným zpestřením této zdařilé akce bylo taneční vystoupení skupiny Heart2beat, které moc děkujeme.

Velké poděkování dále patří všem, kteří se jakkoliv podíleli na uskutečnění této kadeřnické soutěže…Děkuji.

UOV Bc. Eva Tománková

Reportáž TV BESKYD

25. 11. 2018 08:26:00 | Renata Porubova