Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volby



Vyhledávání

Vypnout grafiku

Suplování

Suplování:   Pondělí 18.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2021 (11:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

 

....

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

3.hod

změna

HAW

IT4B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

HAW

IT4A

(DisV)

 

Chlebíková Lucie

1.hod

změna

CHEE

IT1C

(DisV)

 
 

8.hod

změna

FYZ

IT1C

(DisV)

 
 

9.hod

změna

CHEE

IT1A

(DisV)

 

Labajová Lenka

2.hod

změna

CJL

IT1A

(DisV)

 

Pružincová Kateřina

4.hod

změna

ANJ

IT3B (B)

(DisV)

 

Šindelka Stanislav

7.hod

změna

SSS

IT3C (Sx)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

SSS

IT3C (Sx)+

(DisV)

 

Bublíková Kristýna

7.hod

změna

G3D

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

G3D

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 
 

9.hod

změna

G3D

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 

Fabianová Eva

1.hod

změna

ANJ

IT1A (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT3C (B)

(DisV)

 

Federmann Bohumil

4.hod

změna

EEM

IT3A (B)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

EEM

IT3A (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

EEM

IT2A

(DisV)

 

Foukalová Alena

1.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT4A

(V310)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT1B (B)

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT2C

(V404)

 
 

6.hod

změna

ANJ

IT2B (A)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

MAT

IT2B

(DisV)

 
 

8.hod

změna

MAT

IT2A

(DisV)

 

Hapl Lukáš

2.hod

změna

ZPS

IT2C

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZPS

IT2C

(DisV)

 
 

4.hod

změna

OS

IT3C

(DisV)

 
 

6.hod

změna

HAW

IT1C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

HAW

IT1C

(DisV)

 

Hrubcová Pečenková Jana

1.hod

změna

TED

IT2A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TED

IT2A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LAC

IT4B (GR)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LAC

IT4B (GR)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PRP

IT1A (A)

(DisV)

 

Chovancová Pavlína

1.hod

změna

CJL

IT4B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

CJL

IT4B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT1C

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CJL

IT1C

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ANJ

IT2B (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ANJ

IT4B (Aj1)

(DisV)

 

Josefíková Jana

3.hod

změna

EKN

IT3C

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PRP

IT1A (B)

(DisV)

 

Knápek Václav

1.hod

změna

PRG

IT2B (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRG

IT2B (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRG

IT2B (A)

(DisV)

 

Kovář Martin

7.hod

změna

OOP

IT3C (P)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OOP

IT3C (P)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

OOP

IT3C (P)

(DisV)

 

Král Jiří

1.hod

změna

TPO

IT3B (PRsp)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TPO

IT3B (PRsp)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TPO

IT3B (PRsp)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

LAC

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

LAC

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

HAW

IT1A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

HAW

IT1A

(DisV)

 

Mičkalová Dana

3.hod

změna

PRX

IT2A (PRX1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT2A (PRX1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT2A (PRX1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT2C (PRX1)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT2C (PRX1)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT2C (PRX1)

(DisV)

 

Mikunda Vladislav

2.hod

změna

TEV

IT1B (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TEV

IT1A (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TEV

IT2B (B)

(DisV)

 

Minol Petr

7.hod

změna

PRX

IT2C (PRX2)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT2C (PRX2)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT2C (PRX2)

(DisV)

 

Pánková Monika

4.hod

změna

MAT

IT1A

(DisV)

 
 

5.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT3C

(V402)

 

Pilčík Jan

4.hod

změna

MAD

IT4B (S)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAD

IT4B (S)

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

1.hod

změna

CJL

IT2C

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CJL

IT4A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CJL

IT1B

(DisV)

 
 

6.hod

změna

CJL

IT4A

(DisV)

 

Prokop Jiří

1.hod

změna

PRG

IT2B (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRG

IT2B (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRG

IT2B (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRG

IT3B (PRsp)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRG

IT3B (PR)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRG

IT3B (PR)

(DisV)

 

Stavinoha Petr

1.hod

změna

POS

IT3B (MIT)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

POS

IT3B (MIT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

POS

IT3B (MIT)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

POS

IT4A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ALG

IT1B (S)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ALG

IT1B (S)

(DisV)

 

Štrunc Jaromír

1.hod

změna

ZSV

IT1B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

RUJ

IT4A (Rj)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TEV

IT1A (B)

(DisV)

 

Tichavský Evžen

2.hod

změna

TEV

IT1B (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TEV

IT2B (A)

(DisV)

 

Vaculínová Jana

1.hod

změna

PGR

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PGR

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PGR

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PWS

IT4B (PWSx)+

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PWS

IT4B (PWSx)+

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ALG

IT1B (P)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ALG

IT1B (P)

(DisV)

 

Vajdík Bohumil

3.hod

změna

PRX

IT2A (PRX2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT2A (PRX2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT2A (PRX2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT2C (PRX3)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT2C (PRX3)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT2C (PRX3)

(DisV)

 

Vašáková Milada

2.hod

změna

ANJ

IT3C (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT1B (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT3B (A)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ANJ

IT4B (Aj2)

(DisV)

 

Vejmelková Dana

2.hod

změna

NEJ

IT4A (Nj)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NEJ

IT3B (Nj)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

RUJ

IT3B (Rj)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ZSV

IT4B

(DisV)

 

Žabčík Evžen

4.hod

změna

EEM

IT3A (A)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

EEM

IT3A (A)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VFT

IT3C (Sx)+

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT1A

1.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

1.hod

ANJ

A

 

odpadá

 

(Fá)

 

2.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Labajová Lenka

 
 

3.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

3.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

6.hod

PRP

B

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

6.hod

PRP

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

7.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

8.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

9.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 

IT1B

1.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

2.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

2.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

3.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

3.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

4.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

6.hod

ALG

P

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

6.hod

ALG

S

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

7.hod

ALG

P

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

7.hod

ALG

S

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 

IT1C

1.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

3.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

4.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

6.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

7.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

8.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 

IT2A

1.hod

TED

 

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

2.hod

TED

 

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

3.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

3.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

4.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

4.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

5.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

5.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

7.hod

EEM

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

8.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 

IT2B

1.hod

PRG

A

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

1.hod

PRG

B

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

2.hod

PRG

A

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

2.hod

PRG

B

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

3.hod

PRG

A

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

3.hod

PRG

B

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

4.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

4.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

6.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

6.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

7.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 

IT2C

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

2.hod

ZPS

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

3.hod

ZPS

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

4.hod

MAT

 

(V404)

supluje

Foukalová Alena

(Kd)

 

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Pá)

 

7.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

7.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

7.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

8.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

8.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

8.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

9.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

9.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

9.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 

IT3A

1.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

1.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

2.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

2.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

3.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

3.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

4.hod

EEM

B

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

4.hod

EEM

A

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

5.hod

EEM

B

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

5.hod

EEM

A

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

7.hod

G3D

GRsp

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

7.hod

PRG

PRsp

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

8.hod

G3D

GRsp

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

9.hod

G3D

GRsp

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 

IT3B

1.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

1.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

1.hod

POS

MIT

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

2.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

2.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

2.hod

POS

MIT

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

3.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

3.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

3.hod

POS

MIT

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

4.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

4.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Pružincová Kateřina

 
 

5.hod

NEJ

Nj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

6.hod

RUJ

Rj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

7.hod

G3D

GRsp

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

7.hod

SSS

Sx

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

7.hod

PRG

PRsp

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

8.hod

G3D

GRsp

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

8.hod

SSS

Sx

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

8.hod

PRG

PR

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

9.hod

G3D

GRsp

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

9.hod

VFT

Sx

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

9.hod

PRG

PR

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 

IT3C

2.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

2.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

3.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

4.hod

OS

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

5.hod

MAT

 

(V402)

supluje

Pánková Monika

(Kd)

 

7.hod

OOP

P

(DisV)

změna

Kovář Martin

 
 

7.hod

SSS

Sx

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

8.hod

OOP

P

(DisV)

změna

Kovář Martin

 
 

8.hod

SSS

Sx

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

9.hod

OOP

P

(DisV)

změna

Kovář Martin

 
 

9.hod

VFT

Sx

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 

IT4A

1.hod

MAT

 

(V310)

supluje

Foukalová Alena

(Kd)

 

2.hod

RUJ

Rj

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

2.hod

NEJ

Nj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

4.hod

POS

 

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

6.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

7.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 

IT4B

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

2.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

3.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 
 

4.hod

LAC

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

4.hod

LAC

GR

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

4.hod

MAD

S

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

4.hod

PWS

PWSx

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

5.hod

LAC

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

5.hod

LAC

GR

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

5.hod

MAD

S

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

5.hod

PWS

PWSx

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

7.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

7.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

8.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 

 

 

Suplování:   Úterý 19.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2021 (11:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

 

....

JaH

....

....

Pav

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

2.hod

změna

HAW

IT1B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZPR

IT2A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZPR

IT2A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

HAW

IT4B

(DisV)

 
 

8.hod

změna

HAW

IT1B

(DisV)

 

Chlebíková Lucie

7.hod

změna

FYZ

IT1A

(DisV)

 

Janatová Hana

2.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

ME2

(V134)

 

Labajová Lenka

1.hod

změna

CJL

IT1A

(DisV)

 

Pavelková Dagmar

5.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

ME1

(V215)

 

Šindelková Alena

5.hod

změna

APS

IT1C (B)

(DisV)

 

Fabianová Eva

2.hod

změna

ANJ

IT1A (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT4A (Aj2)

(DisV)

 

Foukalová Alena

1.hod

změna

MAT

IT2B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT1A (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT4A (Aj1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT1B (B)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAT

IT2A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ANJ

IT2B (A)

(DisV)

 

Hapl Lukáš

6.hod

změna

OS

IT3B (MIT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CST

IT2C

(DisV)

 

Hrubcová Pečenková Jana

3.hod

změna

PRP

IT1A (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRP

IT1A (A)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

APS

IT1C (A)

(DisV)

 

Chovancová Pavlína

1.hod

změna

CJL

IT1C

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT2C (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT2C (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ANJ

IT2B (B)

(DisV)

 

Josefíková Jana

1.hod

změna

PRP

IT2A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRP

IT2A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRP

IT1A (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRP

IT1A (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

EKN

IT3B

(DisV)

 

Knápek Václav

3.hod

změna

OS

IT4B (EZI)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

OS

IT4B (EZI)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

DAT

IT3C (MITx)+

(DisV)

 

Král Jiří

3.hod

změna

CST

IT2B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CST

IT2B

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TPO

IT3B (PRsp)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CST

IT2A

(DisV)

 

Mičkalová Dana

2.hod

změna

PRX

IT1C (PRX1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRX

IT1C (PRX1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1C (PRX1)

(DisV)

 

Mikunda Vladislav

1.hod

změna

TEV

IT4A (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TEV

IT4B (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TEV

IT2C (B)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TEV

IT1B (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TEV

IT3A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

TEV

IT2B (B)

(DisV)

 

Minol Petr

2.hod

změna

PRX

IT1C (PRX2)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRX

IT1C (PRX2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1C (PRX2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PRX

IT3C (PRX2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT3C (PRX2)

(DisV)

 

Pánková Monika

1.hod

změna

MAT

IT1B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MAT

IT3A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

MAT

IT3A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MAT

IT3B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAT

IT1A

(DisV)

 

Pilčík Jan

3.hod

změna

SSJ

IT4B (S)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

SSJ

IT4B (S)

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

2.hod

změna

CJL

IT2B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CJL

IT1B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CJL

IT4A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CJL

IT4A

(DisV)

 

Prokop Jiří

1.hod

změna

OS

IT3C (MITx)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OS

IT3C (MITx)+

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OS

IT4A

(DisV)

 

Stavinoha Petr

3.hod

změna

P3D

IT4B (P)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

P3D

IT4B (P)

(DisV)

 

Štrunc Jaromír

2.hod

změna

RUJ

IT4A (Rj)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZSV

IT3A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ZSV

IT2C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ZSV

IT4A

(DisV)

 

Tichavský Evžen

1.hod

změna

TEV

IT4A (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TEV

IT4B (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TEV

IT3B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TEV

IT2C (A)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TEV

IT1B (A)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TEV

IT1C

(DisV)

 
 

8.hod

změna

TEV

IT2B (A)

(DisV)

 

Vaculínová Jana

1.hod

změna

PWA

IT3B (EZI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PWA

IT3B (EZI)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PGR

IT3B (GRsp)+

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ALG

IT1B

(DisV)

 
 

8.hod

přesun <<

WWW

IT1A (B)

(P102)

z 21.1. 8.hod

 

9.hod

přesun <<

WWW

IT1A (B)

(P102)

z 21.1. 9.hod

Vajdík Bohumil

6.hod

změna

PRX

IT3C (PRX1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT3C (PRX1)

(DisV)

 

Vašáková Milada

1.hod

změna

ANJ

IT3A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT2C (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT2C (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT1B (A)

(DisV)

 

Vejmelková Dana

1.hod

změna

NEJ

IT4B (Nj)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

NEJ

IT4A (Nj)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NEJ

IT4B (Nj)

(DisV)

 

Vrajová Irena

1.hod

změna

FRJ

IT4B (Fj)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

FRJ

IT4B (Fj)

(DisV)

 

Žabčík Evžen

5.hod

změna

ZET

IT2B

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1

5.hod

MAT

 

(V215)

supluje

Pavelková Dagmar

(Kd)

ME2

2.hod

MAT

 

(V134)

supluje

Janatová Hana

(Kd)

IT1A

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Labajová Lenka

 
 

2.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

2.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

3.hod

PRP

B

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

3.hod

PRP

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

4.hod

PRP

B

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

4.hod

PRP

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

5.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

7.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

8.hod

WWW

B

(P102)

přesun <<

Vaculínová Jana

z 21.1. (Čt) 8.hod

 

9.hod

WWW

B

(P102)

přesun <<

Vaculínová Jana

z 21.1. (Čt) 9.hod

IT1B

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

2.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

4.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

4.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

6.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

6.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

7.hod

ALG

 

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

8.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 

IT1C

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

2.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

2.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

3.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

3.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

4.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

4.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

5.hod

APS

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

5.hod

APS

B

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

7.hod

TEV

 

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 

IT2A

1.hod

PRP

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

2.hod

PRP

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

3.hod

ZPR

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 
 

4.hod

ZPR

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 
 

5.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

7.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 

IT2B

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

2.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

3.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

4.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

5.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

7.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

7.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

8.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

8.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 

IT2C

2.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

2.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

3.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

3.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

4.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

4.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

6.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

7.hod

CST

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 

IT3A

1.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

3.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

4.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

6.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

6.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

7.hod

TEV

 

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 

IT3B

1.hod

PWA

EZI

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

1.hod

OS

MITx

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

2.hod

PWA

EZI

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

2.hod

OS

MITx

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

3.hod

TEV

 

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

6.hod

TPO

PRsp

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

6.hod

PGR

GRsp

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

6.hod

OS

MIT

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

7.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

8.hod

DAT

MITx

(DisV)

změna

Knápek Václav

 

IT3C

1.hod

OS

MITx

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

2.hod

OS

MITx

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

6.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

6.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

7.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

7.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

8.hod

DAT

MITx

(DisV)

změna

Knápek Václav

 

IT4A

1.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

1.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

2.hod

RUJ

Rj

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

2.hod

NEJ

Nj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

3.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

3.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

4.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

5.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

7.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

8.hod

OS

 

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 

IT4B

1.hod

FRJ

Fj

(DisV)

změna

Vrajová Irena

 
 

1.hod

NEJ

Nj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

2.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

2.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

3.hod

OS

EZI

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

3.hod

P3D

P

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

3.hod

SSJ

S

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

4.hod

OS

EZI

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

4.hod

P3D

P

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

4.hod

SSJ

S

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

5.hod

FRJ

Fj

(DisV)

změna

Vrajová Irena

 
 

5.hod

NEJ

Nj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

7.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 

 

 

Suplování:   Středa 20.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2021 (11:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

 

....

JaH

-

....

-

....

-

....

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

3.hod

změna

HAW

IT4A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

HAW

IT1B

(DisV)

 

Chlebíková Lucie

1.hod

změna

FYZ

IT1B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

CHEE

IT1B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CHEE

IT1C

(DisV)

 

Janatová Hana

2.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT1C

(V213)

 

Pružincová Kateřina

4.hod

změna

ANJ

IT3B (B)

(DisV)

 

Šindelka Stanislav

3.hod

změna

HPŘ

IT4B (S)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

HPŘ

IT4B (S)

(DisV)

 

Šindelková Alena

7.hod

změna

APS

IT1B (B)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VYT

IT1C (B)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VYT

IT1C (B)

(DisV)

 

Veselá Anna

3.hod

změna

FYZ

IT2A

(DisV)

 

Randus Jaromír

3.hod

změna

PRV

IT4B (GR)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRV

IT4B (GR)

(DisV)

 

Fuchs Petr

1.hod

změna

PGR

IT4A (GR)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PGR

IT4A (GR)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TWS

IT1B (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TWS

IT1B (A)

(DisV)

 

Fabianová Eva

1.hod

změna

ANJ

IT3C (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT4A (Aj2)

(DisV)

 

Federmann Bohumil

2.hod

změna

EEM

IT2A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ELN

IT3C

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ELN

IT3C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ZET

IT2C

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ZET

IT2C

(DisV)

 

Foukalová Alena

1.hod

změna

MAT

IT2B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT4A (Aj1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAT

IT2B

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ANJ

IT1B (B)

(DisV)

 

Hapl Lukáš

1.hod

změna

POS

IT4B (S)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

POS

IT4B (S)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZPS

IT2B

(DisV)

 

Hrubcová Pečenková Jana

6.hod

změna

LAC

IT4A (GR)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LAC

IT4A (GR)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

VYT

IT1C (A)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

VYT

IT1C (A)

(DisV)

 

Chovancová Pavlína

3.hod

změna

ANJ

IT2C (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT1C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CJL

IT4B

(DisV)

 

Josefíková Jana

1.hod

změna

VYT

IT2C (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

VYT

IT2C (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

EKN

IT3A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

APS

IT4B (MIT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

APS

IT1B (A)

(DisV)

 

Knápek Václav

1.hod

změna

PPT

IT4B (PPTx)+

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PPT

IT4B (PPTx)+

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ALG

IT1C

(DisV)

 

Král Jiří

1.hod

změna

TPO

IT4A (PR)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TPO

IT4A (PR)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

LAC

IT4A (PR)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

LAC

IT4A (PR)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

CST

IT2A

(DisV)

 

Mičkalová Dana

3.hod

změna

PRX

IT1A (PRX1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1A (PRX1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT1A (PRX1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT2B (PRX1)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT2B (PRX1)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT2B (PRX1)

(DisV)

 

Mikunda Vladislav

4.hod

změna

TEV

IT2A (B)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

TEV

IT2C (B)

(DisV)

 

Minol Petr

3.hod

změna

PRX

IT1A (PRX2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1A (PRX2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT1A (PRX2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT2B (PRX2)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT2B (PRX2)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT2B (PRX2)

(DisV)

 

Pánková Monika

1.hod

změna

MAT

IT1A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MAT

IT3B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

MAT

IT3B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MAT

IT3A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

FYZ

IT2C

(DisV)

 
 

8.hod

změna

MAT

IT4B

(DisV)

 

Pilčík Jan

3.hod

změna

PRV

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRV

IT4B (PR)

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

1.hod

změna

CJL

IT3B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

CJL

IT3C

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CJL

IT3A

(DisV)

 

Prokop Jiří

3.hod

změna

MSA

IT4B (P)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MSA

IT4B (P)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRG

IT3A (PR)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRG

IT3A (PR)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

OS

IT4B (EZI)

(DisV)

 

Stavinoha Petr

1.hod

změna

POS

IT4B (EZI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

POS

IT4B (EZI)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

POS

IT4B (EZI)

(DisV)

 

Štrunc Jaromír

1.hod

změna

ZSV

IT2A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ZSV

IT1A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ZSV

IT3C

(DisV)

 

Tichavský Evžen

4.hod

změna

TEV

IT2A (A)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TEV

IT1C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TEV

IT3B

(DisV)

 
 

9.hod

změna

TEV

IT2C (A)

(DisV)

 

Vaculínová Jana

1.hod

změna

VYT

IT2C (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

VYT

IT2C (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TWS

IT1B (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TWS

IT1B (B)

(DisV)

 

Vajdík Bohumil

3.hod

změna

PRX

IT1A (PRX3)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1A (PRX3)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT1A (PRX3)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT2B (PRX3)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT2B (PRX3)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT2B (PRX3)

(DisV)

 

Vašáková Milada

1.hod

změna

ANJ

IT3C (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT3A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT2C (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT3B (A)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ANJ

IT2A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ANJ

IT2A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ANJ

IT1B (A)

(DisV)

 

Vejmelková Dana

1.hod

změna

NEJ

IT3A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ZSV

IT2B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NEJ

IT3C

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NEJ

IT3B (Nj)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

RUJ

IT3B (Rj)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ZSV

IT3B

(DisV)

 

Žabčík Evžen

3.hod

změna

ZET

IT2B

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT1A

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

2.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

3.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

3.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

3.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

4.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

4.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

4.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

5.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

5.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

5.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 

IT1B

1.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

2.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

3.hod

TWS

A

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

3.hod

TWS

B

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

4.hod

TWS

A

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

4.hod

TWS

B

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

5.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 
 

7.hod

APS

A

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

7.hod

APS

B

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

8.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

8.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 

IT1C

2.hod

MAT

 

(V213)

supluje

Janatová Hana

(Kd)

 

3.hod

ALG

 

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

4.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

6.hod

TEV

 

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

7.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

8.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

8.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

9.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

9.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 

IT2A

1.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

2.hod

EEM

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

3.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Veselá Anna

 
 

4.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

4.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

6.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

7.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

8.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 

IT2B

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

2.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

3.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

4.hod

ZPS

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

5.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

7.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

7.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

7.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

8.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

8.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

8.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

9.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

9.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

9.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 

IT2C

1.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

1.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

2.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

2.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

3.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

3.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

5.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

7.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

8.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

9.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

9.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 

IT3A

1.hod

NEJ

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

2.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

3.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

5.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

7.hod

PRG

PR

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

8.hod

PRG

PR

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 

IT3B

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

3.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

4.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

4.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Pružincová Kateřina

 
 

5.hod

NEJ

Nj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

6.hod

RUJ

Rj

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

7.hod

TEV

 

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

8.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 

IT3C

1.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

1.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

2.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

3.hod

NEJ

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

4.hod

ELN

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

5.hod

ELN

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

7.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 

IT4A

1.hod

PGR

GR

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

1.hod

TPO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

2.hod

PGR

GR

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

2.hod

TPO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

3.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Bukovjan Adam

 
 

4.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

4.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

6.hod

LAC

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

6.hod

LAC

GR

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

7.hod

LAC

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

7.hod

LAC

GR

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 

IT4B

1.hod

POS

S

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

1.hod

PPT

PPTx

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

1.hod

POS

EZI

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

2.hod

POS

S

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

2.hod

PPT

PPTx

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

2.hod

POS

EZI

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

3.hod

PRV

GR

(DisV)

změna

Randus Jaromír

 
 

3.hod

PRV

PR

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

3.hod

MSA

P

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

3.hod

HPŘ

S

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

4.hod

PRV

GR

(DisV)

změna

Randus Jaromír

 
 

4.hod

PRV

PR

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

4.hod

MSA

P

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

4.hod

HPŘ

S

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

5.hod

APS

MIT

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

5.hod

POS

EZI

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

7.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

8.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

9.hod

OS

EZI

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2021 (11:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

 

....

....

....

-

....

-

....

-

-

-

 

Vaculínová Jana (ŠkA)

               

>>

>>

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlebíková Lucie

1.hod

změna

FYZ

IT1B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

CHEE

IT1A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

FYZ

IT1C

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CHEE

IT1B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CHEE

IT1C

(DisV)

 

Labajová Lenka

7.hod

změna

CJL

IT1A

(DisV)

 

Šindelková Alena

3.hod

změna

VYT

IT2B (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

VYT

IT2B (B)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

VYT

IT1B (A)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

VYT

IT1B (A)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

WWW

IT1A (A)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

WWW

IT1A (A)

(DisV)

 

Veselá Anna

1.hod

změna

FYZ

IT2A

(DisV)

 

Randus Jaromír

8.hod

změna

PRV

IT4A (GR)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRV

IT4A (GR)

(DisV)

 

Fuchs Petr

1.hod

změna

TWS

IT1C (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TWS

IT1C (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PGR

IT4B (GR)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PGR

IT4B (GR)

(DisV)

 

Federmann Bohumil

4.hod

změna

ZET

IT1A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ZET

IT2C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT3A (PRX2)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT3A (PRX2)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT3A (PRX2)

(DisV)

 

Foukalová Alena

3.hod

změna

MAT

IT2A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MAT

IT2A

(DisV)

 

Hapl Lukáš

1.hod

změna

CST

IT2C

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ZPS

IT2B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZPS

IT2C (S)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZPS

IT2C (S)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

HAW

IT1C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

MSA

IT3C (P)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

MSA

IT3C (P)

(DisV)

 

Hrubcová Pečenková Jana

1.hod

změna

PRV

IT3A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRV

IT3A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

VYT

IT2B (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

VYT

IT2B (A)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PRV

IT3B (EZI)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRV

IT3B (EZI)

(DisV)

 

Chovancová Pavlína

4.hod

změna

CJL

IT1C

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CJL

IT4B

(DisV)

 

Josefíková Jana

3.hod

změna

EKN

IT3A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

EKN

IT3C

(DisV)

 
 

6.hod

změna

VYT

IT1B (B)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

VYT

IT1B (B)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

EKN

IT3B

(DisV)

 

Knápek Václav

1.hod

změna

DAT

IT3C

(DisV)

 
 

2.hod

změna

DAT

IT3C

(DisV)

 
 

4.hod

změna

OS

IT4A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OS

IT4A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

DAT

IT3B (MIT)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

DAT

IT3B (MIT)

(DisV)

 

Král Jiří

3.hod

změna

TPO

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TPO

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

HAW

IT1A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CST

IT2A

(DisV)

 

Mičkalová Dana

1.hod

změna

PRX

IT3B (PRX1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRX

IT3B (PRX1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRX

IT3B (PRX1)

(DisV)

 

Mikunda Vladislav

1.hod

změna

TEV

IT4A (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TEV

IT4B (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TEV

IT3C (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TEV

IT3A

(DisV)

 

Minol Petr

2.hod

změna

PRX

IT3B (PRX3)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRX

IT3B (PRX3)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PRX

IT3A (PRX1)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRX

IT3A (PRX1)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRX

IT3A (PRX1)

(DisV)

 

Pánková Monika

1.hod

změna

MAT

IT1A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MAT

IT1B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAT

IT4B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

FYZ

IT2B

(DisV)

 
 

8.hod

změna

MAT

IT1B

(DisV)

 

Pilčík Jan

1.hod

změna

MUL

IT4B (MIT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

MUL

IT4B (MIT)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MUL

IT4B (MIT)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PRV

IT4A (PR)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PRV

IT4A (PR)

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

2.hod

změna

CJL

IT2C

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CJL

IT1B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CJL

IT3B

(DisV)

 
 

6.hod

změna

CJL

IT2A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

CJL

IT2B

(DisV)

 

Prokop Jiří

7.hod

změna

OS

IT4A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OS

IT4B (EZI)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

UML

IT3C (P)

(DisV)

 

Stavinoha Petr

1.hod

změna

POS

IT4B (EZI)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

POS

IT4A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZPS

IT2C (P)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZPS

IT2C (P)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

POS

IT3C (S)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

POS

IT3C (S)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

POS

IT3C (S)

(DisV)

 

Štrunc Jaromír

3.hod

změna

ZSV

IT1A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

ZSV

IT1C

(DisV)

 
 

9.hod

změna

ZSV

IT1B

(DisV)

 

Tichavský Evžen

1.hod

změna

TEV

IT4A (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TEV

IT4B (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TEV

IT3C (A)

(DisV)

 

Vaculínová Jana

1.hod

změna

TWS

IT1C (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TWS

IT1C (B)

(DisV)

 

Vašáková Milada

2.hod

změna

ANJ

IT2A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

IT3A

(DisV)

 

Vejmelková Dana

1.hod

změna

ZSV

IT2B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

NEJ

IT3C

(DisV)

 

Žabčík Evžen

5.hod

změna

ZET

IT2B

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT1A

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

2.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

3.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

4.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

6.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

7.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Labajová Lenka

 
 

8.hod

WWW

A

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

8.hod

WWW

B

 

přesun >>

 

na 19.1. (Út) 8.hod

 

9.hod

WWW

A

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

9.hod

WWW

B

 

přesun >>

 

na 19.1. (Út) 9.hod

IT1B

1.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

4.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

6.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

6.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

7.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

7.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

8.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

9.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 

IT1C

1.hod

TWS

A

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

1.hod

TWS

B

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

2.hod

TWS

A

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

2.hod

TWS

B

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

3.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

4.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

6.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

7.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

8.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 

IT2A

1.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Veselá Anna

 
 

2.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

3.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

6.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

7.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 

IT2B

1.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

2.hod

ZPS

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

3.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

3.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

4.hod

VYT

A

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

4.hod

VYT

B

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

5.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

7.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

8.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 

IT2C

1.hod

CST

 

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

2.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

3.hod

ZPS

S

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

3.hod

ZPS

P

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

4.hod

ZPS

S

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

4.hod

ZPS

P

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

5.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 

IT3A

1.hod

PRV

 

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

2.hod

PRV

 

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

3.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

4.hod

TEV

 

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

5.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

7.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

7.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

8.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

8.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

9.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

9.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 

IT3B

1.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

2.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

2.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

3.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

3.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

4.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

6.hod

PRV

EZI

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

6.hod

DAT

MIT

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

7.hod

PRV

EZI

(DisV)

změna

Hrubcová Pečenková Jana

 
 

7.hod

DAT

MIT

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

8.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 

IT3C

1.hod

DAT

 

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

2.hod

DAT

 

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

3.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

3.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

4.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

5.hod

NEJ

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

7.hod

MSA

P

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

7.hod

POS

S

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

8.hod

MSA

P

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

8.hod

POS

S

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

9.hod

UML

P

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

9.hod

POS

S

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 

IT4A

1.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

1.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

2.hod

POS

 

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

4.hod

OS

 

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

5.hod

OS

 

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

7.hod

OS

 

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

8.hod

PRV

GR

(DisV)

změna

Randus Jaromír

 
 

8.hod

PRV

PR

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

9.hod

PRV

GR

(DisV)

změna

Randus Jaromír

 
 

9.hod

PRV

PR

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 

IT4B

1.hod

POS

EZI

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

1.hod

MUL

MIT

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

2.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

2.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

3.hod

TPO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

3.hod

PGR

GR

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

3.hod

MUL

MIT

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

4.hod

TPO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

4.hod

PGR

GR

(DisV)

změna

Fuchs Petr

 
 

4.hod

MUL

MIT

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

5.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

7.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

8.hod

OS

EZI

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 

 

 

Suplování:   Pátek 22.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2021 (11:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

 

....

....

....

....

....

....

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlebíková Lucie

1.hod

změna

CHEE

IT1B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

FYZ

IT1A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CHEE

IT1A

(DisV)

 

Pružincová Kateřina

1.hod

změna

ANJ

IT3B (B)

(DisV)

 

Šindelka Stanislav

5.hod

změna

ALG

IT1C (S)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ALG

IT1C (S)

(DisV)

 

Bublíková Kristýna

1.hod

změna

G3D

IT4B (GR)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

G3D

IT4B (GR)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

G3D

IT4A (GR)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

G3D

IT4A (GR)

(DisV)

 

Fabianová Eva

1.hod

změna

ANJ

IT1A (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT3C (B)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

IT4A (Aj2)

(DisV)

 

Federmann Bohumil

2.hod

změna

ZET

IT1A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ELN

IT3B (MIT)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ELN

IT3B (MIT)

(DisV)

 

Foukalová Alena

1.hod

změna

ANJ

IT1A (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT2B (A)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

IT4A (Aj1)

(DisV)

 

Hapl Lukáš

1.hod

změna

BIS

IT4B (MIT)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

BIS

IT4B (MIT)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZPS

IT2B (S)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZPS

IT2B (S)

(DisV)

 

Chovancová Pavlína

1.hod

změna

ANJ

IT1C

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT2B (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT4B (Aj1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT4B (Aj1)

(DisV)

 

Josefíková Jana

1.hod

změna

EKN

IT3C

(DisV)

 
 

2.hod

změna

EKN

IT3B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

EKN

IT3A

(DisV)

 

Knápek Václav

1.hod

změna

PRG

IT2C (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRG

IT2C (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRG

IT2C (A)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ALG

IT1C (P)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ALG

IT1C (P)

(DisV)

 

Kovář Martin

1.hod

změna

POS

IT4A (POS2)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

POS

IT4A (POS2)

(DisV)

 

Král Jiří

1.hod

změna

APO

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

APO

IT4B (PR)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

APO

IT4A (PR)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

APO

IT4A (PR)

(DisV)

 

Mičkalová Dana

3.hod

změna

PRX

IT1B (PRX1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1B (PRX1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT1B (PRX1)

(DisV)

 

Mikunda Vladislav

3.hod

změna

TEV

IT1A (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TEV

IT3C (B)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

TEV

IT2A (B)

(DisV)

 

Minol Petr

3.hod

změna

PRX

IT1B (PRX2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1B (PRX2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT1B (PRX2)

(DisV)

 

Pánková Monika

2.hod

změna

MAT

IT1B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAT

IT4B

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

2.hod

změna

CJL

IT2A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

CJL

IT3C

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CJL

IT3A

(DisV)

 

Prokop Jiří

1.hod

změna

PRG

IT2C (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRG

IT2C (B)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRG

IT2C (B)

(DisV)

 

Stavinoha Petr

1.hod

změna

POS

IT4A (POS1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

POS

IT4A (POS1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ZPS

IT2B (P)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZPS

IT2B (P)

(DisV)

 

Štrunc Jaromír

1.hod

změna

ZSV

IT2A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ZSV

IT1C

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TEV

IT1A (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ZSV

IT2C

(DisV)

 

Tichavský Evžen

4.hod

změna

TEV

IT3C (A)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

TEV

IT2A (A)

(DisV)

 

Vaculínová Jana

1.hod

změna

PWA

IT3A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PWA

IT3A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRV

IT2A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRV

IT2A

(DisV)

 

Vajdík Bohumil

3.hod

změna

PRX

IT1B (PRX3)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PRX

IT1B (PRX3)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRX

IT1B (PRX3)

(DisV)

 

Vašáková Milada

1.hod

změna

ANJ

IT3B (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT3C (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT4B (Aj2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT4B (Aj2)

(DisV)

 

Vejmelková Dana

3.hod

změna

NEJ

IT3A

(DisV)

 

Žabčík Evžen

3.hod

změna

EEM

IT3B (EZI)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

EEM

IT3B (EZI)

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT1A

1.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

1.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

2.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

3.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

3.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

4.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

5.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 

IT1B

1.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 
 

3.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

3.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

3.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

4.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

4.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

4.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 
 

5.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

5.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

5.hod

PRX

PRX2

(DisV)

změna

Minol Petr

 

IT1C

1.hod

ANJ

 

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

2.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

5.hod

ALG

P

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

5.hod

ALG

S

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 
 

6.hod

ALG

P

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

6.hod

ALG

S

(DisV)

změna

Šindelka Stanislav

 

IT2A

1.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

2.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

3.hod

PRV

 

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

4.hod

PRV

 

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

5.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

5.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 

IT2B

1.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Pá)

 

2.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

2.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

3.hod

ZPS

S

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

3.hod

ZPS

P

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

4.hod

ZPS

S

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

4.hod

ZPS

P

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 

IT2C

1.hod

PRG

A

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

1.hod

PRG

B

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

2.hod

PRG

A

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

2.hod

PRG

B

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

3.hod

PRG

A

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

3.hod

PRG

B

(DisV)

změna

Prokop Jiří

 
 

4.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 

IT3A

1.hod

PWA

 

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

2.hod

PWA

 

(DisV)

změna

Vaculínová Jana

 
 

3.hod

NEJ

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

4.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

5.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 

IT3B

1.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

1.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Pružincová Kateřina

 
 

2.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

3.hod

ELN

MIT

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

3.hod

EEM

EZI

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 
 

4.hod

ELN

MIT

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

4.hod

EEM

EZI

(DisV)

změna

Žabčík Evžen

 

IT3C

1.hod

EKN

 

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

2.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

2.hod

ANJ

B

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

4.hod

TEV

B

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

4.hod

TEV

A

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 

IT4A

1.hod

POS

POS2

(DisV)

změna

Kovář Martin

 
 

1.hod

POS

POS1

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

2.hod

POS

POS2

(DisV)

změna

Kovář Martin

 
 

2.hod

POS

POS1

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

3.hod

G3D

GR

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

3.hod

APO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

4.hod

G3D

GR

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

4.hod

APO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

5.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 
 

5.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Fabianová Eva

 

IT4B

1.hod

G3D

GR

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

1.hod

APO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

1.hod

BIS

MIT

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

2.hod

G3D

GR

(DisV)

změna

Bublíková Kristýna

 
 

2.hod

APO

PR

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

2.hod

BIS

MIT

(DisV)

změna

Hapl Lukáš

 
 

3.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

3.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

4.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

4.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

5.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Pánková Monika

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři

12. 04. 2016 00:26:00 | Jan Pilčík