Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Suplování

Suplování:   Úterý 28.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (14:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ME4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

PO1

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

 

PO2

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

DPO3

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

IT2A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2C

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

ZI3A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI3B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI4A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

ZI4B

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bukovjan Adam (Mat)

-

-

-

JaH

Fd

Fd

Lič

..

..

-

   

Kotůlek Jaromír (SC)

-

Ves

Ves

Ruč

Ruč

-

-

-

-

-

   

Štibingerová Miroslava (Mat)

-

-

-

-

..

Mk

....

-

-

-

   

Fuchs Petr (Mat)

-

..

..

....

....

-

-

-

-

-

   

Foukalová Alena (Mat)

-

..

..

-

..

....

-

..

..

-

   

Hapl Lukáš (Mat)

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Hronešová Eliška (Mat)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Chovancová Pavlína (Mat)

-

-

..

-

..

..

..

-

..

-

   

Kadaňka Jiří (Mat)

-

..

..

-

..

....

..

-

-

-

   

Knápek Václav (Mat)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Král Jiří (Mat)

-

..

..

..

-

-

..

..

-

-

   

Pilčík Jan (Mat)

-

..

..

..

..

..

....

-

-

-

   

Prokop Jiří (Mat)

-

..

-

....

..

-

-

..

..

-

   

Stavinoha Petr (Mat)

-

..

....

-

-

-

..

..

-

-

   

Šindelka Stanislav (Mat)

-

-

..

-

..

-

-

..

-

-

   

Vaculínová Jana (Mat)

-

-

-

-

-

-

-

-

..

-

   

Vašáková Milada (Mat)

-

..

Lu

WoZ

WoZ

-

..

-

-

-

   

Vrajová Irena (Mat)

-

....

..

..

..

-

..

..

-

-

   

Žabčík Evžen (SC)

-

..

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

2.hod

přesun <<

FYZ

ME2

(V136)

z 4.hod

 

3.hod

supl. (Buk Mat)

FYZ

U1A (AE+E)

(T208)

 
 

6.hod

přesun <<

MAT

ME2

(V136)

z 30.5. 3.hod

Ličková Eva

6.hod

supl. (Buk Mat)

ZET

U1A (AE+E)

(T208)

 

Macurová Karla

8.hod

přesun <<

ZBO

U1A (PZ)

(T207)

z 27.5. 4.hod

Ručka Pavel

3.hod

supl. (Kot SC)

TCH

U3B (ZA)

(T403)

 
 

4.hod

supl. (Kot SC)

TCH

U3B (ZA)

(T403)

 

Štibinger Zdeněk

3.hod

přesun <<

IKT

ME2

(P404)

z 27.5. 8.hod

 

4.hod

přesun <<

IKT

ME2

(P404)

z 27.5. 9.hod

Veselá Anna

1.hod

supl. (Kot SC)

STR

U3A (OK)

(T403)

 
 

2.hod

supl. (Kot SC)

STR

U3A (OK)

(T403)

 

Wolková Zuzana

3.hod

supl. (VaM Mat)

ANJ

IT1B (EZI)

(V313)

 
 

4.hod

supl. (VaM Mat)

ANJ

IT1C (A)

(V213)

 

Federmann Bohumil

4.hod

spojeno (Buk Mat)

ELM

U2B (Esil)

(L302)

 
 

5.hod

spojeno (Buk Mat)

ELM

U2B (Esil)

(L302)

 

Lucas Jacobus

2.hod

supl. (VaM Mat)

ANJ

IT1A

(V312)

 

Mikunda Vladislav

5.hod

supl. (Štib Mat)

TEV

ME1 (B)

(HAL4)

 

Šmahová Miroslava

2.hod

přesun <<

CJL

IT1C

(V213)

z 29.5. 8.hod

 

5.hod

navíc

CJL

IT1C

(V213)

 

Štrunc Jaromír

1.hod

přesun <<

ZSV

IT1C

(V213)

z 29.5. 7.hod

 

5.hod

přesun <<

ZSV

IT1A

(V312)

z 7.hod

Vejmelková Dana

2.hod

přesun <<

SVZ

U2B

(T310)

z 29.5. 8.hod

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

3.hod

FYZ

AE+E

(T208)

supluje

Janatová Hana

(Buk)

 

6.hod

ZET

AE+E

(T208)

supluje

Ličková Eva

(Buk)

 

8.hod

ZBO

PZ

(T207)

přesun <<

Macurová Karla

z 27.5. (Po) 4.hod

U2B

2.hod

SVZ

 

(T310)

přesun <<

Vejmelková Dana

z 29.5. (St) 8.hod

 

4.hod

ELM

Esil

(L302)

spojí

Federmann Bohumil

(Buk)

 

5.hod

ELM

Esil

(L302)

spojí

Federmann Bohumil

(Buk)

 

8.hod

ELN

E

 

odpadá

 

(Buk)

U3A

1.hod

STR

OK

(T403)

supluje

Veselá Anna

(Kot)

 

2.hod

STR

OK

(T403)

supluje

Veselá Anna

(Kot)

U3B

3.hod

TCH

ZA

(T403)

supluje

Ručka Pavel

(Kot)

 

4.hod

TCH

ZA

(T403)

supluje

Ručka Pavel

(Kot)

ME1

5.hod

TEV

B

(HAL4)

supluje

Mikunda Vladislav

(Štib)

ME2

2.hod

FYZ

 

(V136)

přesun <<

Janatová Hana

z 4.hod

 

3.hod

IKT

 

(P404)

přesun <<

Štibinger Zdeněk

z 27.5. (Po) 8.hod

 

4.hod

IKT

 

(P404)

přesun <<

Štibinger Zdeněk

z 27.5. (Po) 9.hod

 

6.hod

MAT

 

(V136)

přesun <<

Janatová Hana

z 30.5. (Čt) 3.hod

IT1A

2.hod

ANJ

 

(V312)

supluje

Lucas Jacobus

(VaM)

 

5.hod

ZSV

 

(V312)

přesun <<

Štrunc Jaromír

z 7.hod

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 5.hod

IT1B

3.hod

ANJ

EZI

(V313)

supluje

Wolková Zuzana

(VaM)

 

7.hod

ALG

MIT

 

odpadá

 

(Šd)

 

7.hod

PRP

EZI

 

odpadá

 

(Hru)

IT1C

1.hod

ZSV

 

(V213)

přesun <<

Štrunc Jaromír

z 29.5. (St) 7.hod

 

2.hod

CJL

 

(V213)

přesun <<

Šmahová Miroslava

z 29.5. (St) 8.hod

 

4.hod

ANJ

A

(V213)

supluje

Wolková Zuzana

(VaM)

 

5.hod

CJL

 

(V213)

navíc

Šmahová Miroslava

 
 

6.hod

VYT

A

 

přesun >>

 

na 29.5. (St) 3.hod

 

6.hod

VYT

B

 

přesun >>

 

na 29.5. (St) 3.hod

 

7.hod

VYT

A

 

přesun >>

 

na 30.5. (Čt) 2.hod

 

7.hod

VYT

B

 

přesun >>

 

na 30.5. (Čt) 2.hod

 

 

Suplování:   Středa 29.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (14:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ME4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

PO1

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

 

PO2

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

DPO3

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

IT2A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2C

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

ZI3A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI3B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI4A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

ZI4B

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bukovjan Adam (Mat)

-

..

..

..

-

Lič

....

-

..

..

   

Kotůlek Jaromír (SC)

-

-

-

-

Lič

Ves

..

-

..

..

   

Štibingerová Miroslava (Mat)

-

Ti

Ti

Mk

WoZ

..

..

-

-

-

   

Fuchs Petr (Mat)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Foukalová Alena (Mat)

-

-

-

-

..

-

-

-

..

..

   

Hapl Lukáš (Mat)

-

-

....

..

..

-

-

-

..

-

   

Hronešová Eliška (Mat)

-

-

..

-

-

-

....

..

..

-

   

Chovancová Pavlína (Mat)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Kadaňka Jiří (Mat)

-

..

..

-

-

-

..

-

-

-

   

Knápek Václav (Mat)

-

..

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Král Jiří (Mat)

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Pilčík Jan (Mat)

-

....

....

..

..

..

..

-

..

..

   

Prokop Jiří (Mat)

-

..

..

..

....

-

-

-

-

-

   

Stavinoha Petr (Mat)

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

   

Šindelka Stanislav (Mat)

-

..

..

..

-

-

..

..

-

-

   

Vaculínová Jana (Mat)

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

   

Vašáková Milada (Mat)

-

..

..

....

..

-

-

..

-

-

   

Vrajová Irena (Mat)

-

..

..

..

..

..

-

..

-

-

   

Žabčík Evžen (SC)

-

..

..

..

..

-

..

..

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Husková Ludmila

3.hod

přesun <<

ZAE

U2B

(T310)

z 1.hod

Ličková Eva

4.hod

supl. (Kot SC)

ELT

U1A (E)

(T403)

 
 

5.hod

supl. (Buk Mat)

ZET

U1A (AE+E)

(T208)

 

Pernická Sabina

1.hod

přesun <<

TCH

U2B (KA)

(T310)

z 3.hod

Šindelková Alena

2.hod

přesun <<

APS

IT1C (B)

(P102)

z 9.hod

 

3.hod

přesun <<

VYT

IT1C (B)

(P102)

z 28.5. 6.hod

Veselá Anna

5.hod

supl. (Kot SC)

STR

U3A (OK)

(T403)

 

Wolková Zuzana

4.hod

supl. (Štib Mat)

EKN

U3A

(T207)

 

Josefíková Jana

2.hod

přesun <<

APS

IT1C (A)

(P201)

z 9.hod

 

3.hod

přesun <<

VYT

IT1C (A)

(P201)

z 28.5. 6.hod

Mikunda Vladislav

3.hod

supl. (Štib Mat)

TEV

U3B (B)

(HAL4)

 

Šmahová Miroslava

5.hod

přesun <<

CJL

IT1B

(V313)

z 30.5. 8.hod

Štrunc Jaromír

5.hod

navíc

ZSV

IT1C

(V213)

 

Tichavský Evžen

1.hod

supl. (Štib Mat)

TEV

U1A (B)

(HAL4)

 
 

2.hod

supl. (Štib Mat)

TEV

U2B (B)

(HAL4)

 

Ulrychová Julie

5.hod

přesun <<

CHEE

IT1A

(V312)

z 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

1.hod

TEV

B

(HAL4)

supluje

Tichavský Evžen

(Štib)

 

4.hod

ELT

E

(T403)

supluje

Ličková Eva

(Kot)

 

5.hod

ZET

AE+E

(T208)

supluje

Ličková Eva

(Buk)

 

8.hod

ZET

AE+E

 

odpadá

 

(Buk)

 

9.hod

ZET

AE+E

 

odpadá

 

(Buk)

U2B

1.hod

TCH

KA

(T310)

přesun <<

Pernická Sabina

z 3.hod

 

1.hod

ZAE

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

TEV

B

(HAL4)

supluje

Tichavský Evžen

(Štib)

 

3.hod

ZAE

 

(T310)

přesun <<

Husková Ludmila

z 1.hod

 

8.hod

SVZ

   

přesun >>

 

na 28.5. (Út) 2.hod

 

9.hod

ELT

E

 

odpadá

 

(Kot)

U3A

4.hod

EKN

 

(T207)

supluje

Wolková Zuzana

(Štib)

 

5.hod

STR

OK

(T403)

supluje

Veselá Anna

(Kot)

 

6.hod

TCH

OK

 

odpadá

 

(Kot)

U3B

3.hod

TEV

B

(HAL4)

supluje

Mikunda Vladislav

(Štib)

 

8.hod

ANJ

A

 

přesun >>

 

na 30.5. (Čt) 3.hod

 

8.hod

ANJ

B

 

přesun >>

 

na 30.5. (Čt) 3.hod

ME1

8.hod

MYT

   

odpadá

 

(Kot)

IT1A

5.hod

CHEE

 

(V312)

přesun <<

Ulrychová Julie

z 6.hod

 

6.hod

CHEE

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

PRX

PRX1

 

odpadá

 

(Mič)

 

7.hod

PRX

PRX2

 

odpadá

 

(Ml)

 

8.hod

PRX

PRX1

 

odpadá

 

(Mič)

 

8.hod

PRX

PRX2

 

odpadá

 

(Ml)

 

9.hod

PRX

PRX1

 

odpadá

 

(Mič)

 

9.hod

PRX

PRX2

 

odpadá

 

(Ml)

IT1B

5.hod

CJL

 

(V313)

přesun <<

Šmahová Miroslava

z 30.5. (Čt) 8.hod

 

6.hod

ZET

EZI

 

odpadá

 

(Žb)

 

6.hod

ALG

MIT

 

odpadá

 

(Šd)

 

7.hod

ZET

EZI

 

odpadá

 

(Žb)

 

7.hod

ALG

MIT

 

odpadá

 

(Šd)

 

8.hod

APS

MIT

 

odpadá

 

(Jf)

IT1C

2.hod

APS

A

(P201)

přesun <<

Josefíková Jana

z 9.hod

 

2.hod

APS

B

(P102)

přesun <<

Šindelková Alena

z 9.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kd)

 

3.hod

VYT

A

(P201)

přesun <<

Josefíková Jana

z 28.5. (Út) 6.hod

 

3.hod

VYT

B

(P102)

přesun <<

Šindelková Alena

z 28.5. (Út) 6.hod

 

3.hod

HAW

   

odpadá

 

(Hap)

 

5.hod

ZSV

 

(V213)

navíc

Štrunc Jaromír

 
 

6.hod

TEV

A

 

přesun >>

 

na 30.5. (Čt) 3.hod

 

6.hod

TEV

B

 

přesun >>

 

na 30.5. (Čt) 3.hod

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 28.5. (Út) 1.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 28.5. (Út) 2.hod

 

9.hod

APS

A

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

APS

B

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (14:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ME4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

PO1

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

 

PO2

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

DPO3

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

IT2A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2C

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

ZI3A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI3B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI4A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

ZI4B

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bukovjan Adam (Mat)

-

..

..

-

..

-

..

..

..

-

   

Kotůlek Jaromír (SC)

-

-

-

Štir

Štir

....

..

-

-

-

   

Ručka Pavel (Mat)

     

-

-

             

Štibingerová Miroslava (Mat)

-

..

..

..

..

Ti

Ti

-

-

-

   

Fuchs Petr (Mat)

-

..

..

....

....

-

-

-

-

-

   

Federmann Bohumil (Mat)

 

..

..

..

-

-

           

Foukalová Alena (Mat)

-

-

-

..

..

..

-

-

-

..

   

Hapl Lukáš (Mat)

-

..

..

..

..

-

..

..

..

-

   

Hronešová Eliška (Lék)

-

....

..

..

..

....

-

-

-

-

   

Chovancová Pavlína (Mat)

-

-

-

....

..

..

-

-

-

-

   

Kadaňka Jiří (Mat)

-

..

..

..

-

..

-

..

..

-

   

Knápek Václav (Mat)

-

-

-

-

-

..

..

..

..

..

   

Král Jiří (Mat)

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

   

Minol Petr (Mat)

 

..

..

..

-

-

-

         

Pilčík Jan (Mat)

-

..

....

-

-

-

..

..

..

..

   

Prokop Jiří (Mat)

-

..

..

..

-

-

-

-

-

>>

   

Stavinoha Petr (Mat)

-

-

-

-

..

..

..

..

..

..

   

Šindelka Stanislav (Mat)

-

....

-

-

..

-

....

....

..

-

   

Vaculínová Jana (Mat)

-

..

..

..

..

....

....

-

-

-

   

Vajdík Bohumil (Mat)

 

-

-

-

-

-

-

         

Vašáková Milada (Mat)

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

   

Vejmelková Dana (Lék)

 

..

..

-

-

             

Vrajová Irena (Mat)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Žabčík Evžen (SC)

-

..

..

..

-

..

-

-

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

4.hod

přesun <<

FYZ

U2B (E)

(V306)

z 1.hod

Ličková Eva

1.hod

přesun <<

ZET

ME1

(V214)

z 9.hod

Macurová Karla

8.hod

přesun <<

ZBO

U1A (PZ)

(T207)

z 4.hod

Pavelková Dagmar

4.hod

přesun <<

MAT

U1A

(T208)

z 3.hod

Pružincová Kateřina

3.hod

přesun <<

ANJ

ME2

(V136)

z 28.5. 3.hod

Stebel Tadeáš

2.hod

přesun <<

SVZ

U3A

(T207)

z 6.hod

 

3.hod

přesun <<

TEV

IT1C (B)

(HAL3)

z 29.5. 6.hod

Šindelková Alena

2.hod

přesun <<

VYT

IT1C (B)

(P102)

z 28.5. 7.hod

Štibinger Zdeněk

3.hod

změna

ELP

U3A (AE)

(T207)

 
 

3.hod

spojeno (Kot SC)

TCH

U3A (OK)

(T207)

 
 

4.hod

změna

OAD

U3A (AE)

(T207)

 
 

4.hod

spojeno (Kot SC)

TCH

U3A (OK)

(T207)

 
 

6.hod

přesun <<

OAD

U3A (AE)

(T407)

z 31.5. 1.hod

Verner Jan

3.hod

přesun <<

ANJ

U3B (A)

(J309)

z 29.5. 8.hod

Veselá Anna

3.hod

přesun <<

CHE

U1A

(T208)

z 8.hod

Wolková Zuzana

3.hod

přesun <<

ANJ

U3B (B)

(T308)

z 29.5. 8.hod

Josefíková Jana

2.hod

přesun <<

VYT

IT1C (A)

(P201)

z 28.5. 7.hod

Pánková Monika

5.hod

přesun <<

MAT

IT1B

(V313)

z 7.hod

Tichavský Evžen

3.hod

přesun <<

TEV

IT1C (A)

(HAL1)

z 29.5. 6.hod

 

5.hod

supl. (Štib Mat)

TEV

ME1 (B)

(HAL4)

 
 

6.hod

spojeno (Štib Mat)

TEV

U3B (B)

(HAL1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

3.hod

CHE

 

(T208)

přesun <<

Veselá Anna

z 8.hod

 

4.hod

MAT

 

(T208)

přesun <<

Pavelková Dagmar

z 3.hod

 

8.hod

ZBO

PZ

(T207)

přesun <<

Macurová Karla

z 4.hod

 

8.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 3.hod

U2B

1.hod

FYZ

E

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

FYZ

E

(V306)

přesun <<

Janatová Hana

z 1.hod

 

6.hod

ELT

E

 

odpadá

 

(Kot)

 

8.hod

ELN

E

 

odpadá

 

(Buk)

U3A

2.hod

SVZ

 

(T207)

přesun <<

Stebel Tadeáš

z 6.hod

 

3.hod

ELP

AE

(T207)

změna

Štibinger Zdeněk

 
 

3.hod

TCH

OK

(T207)

spojí

Štibinger Zdeněk

(Kot)

 

4.hod

OAD

AE

(T207)

změna

Štibinger Zdeněk

 
 

4.hod

TCH

OK

(T207)

spojí

Štibinger Zdeněk

(Kot)

 

6.hod

OAD

AE

(T407)

přesun <<

Štibinger Zdeněk

z 31.5. (Pá) 1.hod

 

6.hod

SVZ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

EKN

   

přesun >>

 

na 27.5. (Po) 2.hod

U3B

3.hod

ANJ

A

(J309)

přesun <<

Verner Jan

z 29.5. (St) 8.hod

 

3.hod

ANJ

B

(T308)

přesun <<

Wolková Zuzana

z 29.5. (St) 8.hod

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(Štib)

 

6.hod

TEV

B

(HAL1)

spojí

Tichavský Evžen

(Štib)

ME1

1.hod

ZET

 

(V214)

přesun <<

Ličková Eva

z 9.hod

 

5.hod

TEV

B

(HAL4)

supluje

Tichavský Evžen

(Štib)

 

9.hod

ZET

   

přesun >>

 

na 1.hod

ME2

3.hod

ANJ

 

(V136)

přesun <<

Pružincová Kateřina

z 28.5. (Út) 3.hod

IT1A

7.hod

ZET

   

odpadá

 

(Fd)

 

8.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 24.5. (Pá) 5.hod

IT1B

5.hod

MAT

 

(V313)

přesun <<

Pánková Monika

z 7.hod

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 29.5. (St) 5.hod

 

9.hod

HAW

   

přesun >>

 

na 31.5. (Pá) 1.hod

IT1C

2.hod

VYT

A

(P201)

přesun <<

Josefíková Jana

z 28.5. (Út) 7.hod

 

2.hod

VYT

B

(P102)

přesun <<

Šindelková Alena

z 28.5. (Út) 7.hod

 

2.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Kd)

 

3.hod

TEV

A

(HAL1)

přesun <<

Tichavský Evžen

z 29.5. (St) 6.hod

 

3.hod

TEV

B

(HAL3)

přesun <<

Stebel Tadeáš

z 29.5. (St) 6.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

PRX

PRX1

 

odpadá

 

(Mič)

 

7.hod

PRX

PRX2

 

odpadá

 

(Ml)

 

7.hod

PRX

PRX3

 

odpadá

 

(Vj)

 

8.hod

PRX

PRX1

 

odpadá

 

(Mič)

 

8.hod

PRX

PRX2

 

odpadá

 

(Ml)

 

8.hod

PRX

PRX3

 

odpadá

 

(Vj)

 

9.hod

PRX

PRX1

 

odpadá

 

(Mič)

 

9.hod

PRX

PRX2

 

odpadá

 

(Ml)

 

9.hod

PRX

PRX3

 

odpadá

 

(Vj)

 

 

Suplování:   Pátek 31.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (14:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ME4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

PO1

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

 

PO2

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

DPO3

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

IT2A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT2C

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT3

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

IT4

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

ZI3A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI3B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

   

ZI4A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

ZI4B

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

Ústn

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kotůlek Jaromír (SC)

-

..

Štir

Buk

-

Šma

..

-

-

-

   

Žabčík Evžen (SC)

-

-

-

-

..

....

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

3.hod

supl. (Kot SC)

ELT

U1A (E)

(T403)

 

Ličková Eva

0.hod

přesun <<

ELN

ME2

(V136)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

ELN

ME2

(V136)

z 6.hod

Stebel Tadeáš

1.hod

přesun <<

TEV

U3A

(HAL3)

z 0.hod

Štibinger Zdeněk

2.hod

změna

AMB

U1A (AE)

(T406)

 
 

2.hod

spojeno (Kot SC)

MYT

U1A (E)

(T406)

 

Prokop Jiří

1.hod

přesun <<

HAW

IT1B

(V313)

z 30.5. 9.hod

Šmahová Miroslava

4.hod

přesun <<

CJL

ME2

(V136)

z 2.hod

 

5.hod

supl. (Kot SC)

CJL

ME1

(V214)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

2.hod

AMB

AE

(T406)

změna

Štibinger Zdeněk

 
 

2.hod

MYT

E

(T406)

spojí

Štibinger Zdeněk

(Kot)

 

3.hod

ELT

E

(T403)

supluje

Bukovjan Adam

(Kot)

U3A

0.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

TEV

 

(HAL3)

přesun <<

Stebel Tadeáš

z 0.hod

ME1

5.hod

CJL

 

(V214)

supluje

Šmahová Miroslava

(Kot)

 

6.hod

TED

   

odpadá

 

(Kot)

ME2

0.hod

ELN

 

(V136)

přesun <<

Ličková Eva

z 5.hod

 

2.hod

ELN

 

(V136)

přesun <<

Ličková Eva

z 6.hod

 

4.hod

CJL

 

(V136)

přesun <<

Šmahová Miroslava

z 2.hod

 

5.hod

ELN

   

přesun >>

 

na 0.hod

 

6.hod

ELN

   

přesun >>

 

na 2.hod

IT1B

1.hod

HAW

 

(V313)

přesun <<

Prokop Jiří

z 30.5. (Čt) 9.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři

12. 04. 2016 00:26:00 | Jan Pilčík