Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Suplování

Suplování:   Úterý 20.11.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2018 (11:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bukovjan Adam (Absc)

       

-

-

-

>>

-

-

   

Ličková Eva (Absc)

-

-

-

-

               

Pavelková Dagmar (OČR)

       

-

 

-

         

Hrubcová Pečenková Jana (OČR)

-

Jf

Jf

..

Ul

Ul

-

..

-

-

   

Král Jiří (SC)

-

Buk

Buk

..

-

-

Kna

Kna

-

-

   

Vašáková Milada (Lék)

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

1.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI4A (PR)

(P204)

 
 

2.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI4A (PR)

(P204)

 

Ručka Pavel

0.hod

přesun <<

STT

U1B (ZA)

(V306)

z 19.11. 4.hod

Veselá Anna

3.hod

přesun <<

FYZ

IT2A

(V404)

z 19.11. 5.hod

Foukalová Alena

1.hod

spojeno (VaM Lék)

ANJ

ZI3B (Aj1)

(J407)

 
 

3.hod

supl. (VaM Lék)

ANJ

IT1B (EZI)

(V313)

 

Josefíková Jana

1.hod

spojeno (Hru OČR)

PRP

IT1B (EZI)

(P334)

 
 

2.hod

spojeno (Hru OČR)

PRP

IT1B (EZI)

(P334)

 

Knápek Václav

6.hod

supl. (Kr SC)

APO

ZI4A (PR)

(P204)

 
 

7.hod

supl. (Kr SC)

APO

ZI4A (PR)

(P204)

 

Pánková Monika

2.hod

supl. (VaM Lék)

MAT

IT1A

(V312)

 
 

3.hod

přesun <<

MAT

IT2B

(V415)

z 21.11. 8.hod

 

6.hod

přesun <<

MAT

ZI3B

(V311)

z 7.hod

Ulrychová Julie

4.hod

spojeno (Hru OČR)

PRV

ZI3A (PRV2)

(P334)

 
 

5.hod

spojeno (Hru OČR)

PRV

ZI3A (PRV2)

(P334)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1B

0.hod

STT

ZA

(V306)

přesun <<

Ručka Pavel

z 19.11. (Po) 4.hod

IT1A

2.hod

MAT

 

(V312)

supluje

Pánková Monika

(VaM)

IT1B

1.hod

PRP

EZI

(P334)

spojí

Josefíková Jana

(Hru)

 

2.hod

PRP

EZI

(P334)

spojí

Josefíková Jana

(Hru)

 

3.hod

ANJ

EZI

(V313)

supluje

Foukalová Alena

(VaM)

 

7.hod

PRP

EZI

 

odpadá

 

(Hru)

IT2A

3.hod

FYZ

 

(V404)

přesun <<

Veselá Anna

z 19.11. (Po) 5.hod

IT2B

3.hod

MAT

 

(V415)

přesun <<

Pánková Monika

z 21.11. (St) 8.hod

ZI3A

4.hod

PRV

PRV2

(P334)

spojí

Ulrychová Julie

(Hru)

 

5.hod

PRV

PRV2

(P334)

spojí

Ulrychová Julie

(Hru)

 

8.hod

PGR

GRt

 

odpadá

 

(Vac)

 

8.hod

PRG

PRt

 

odpadá

 

(Pro)

ZI3B

1.hod

ANJ

Aj1

(J407)

spojí

Foukalová Alena

(VaM)

 

6.hod

MAT

 

(V311)

přesun <<

Pánková Monika

z 7.hod

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

PGR

GRt

 

odpadá

 

(Vac)

 

8.hod

PRG

PRt

 

odpadá

 

(Pro)

ZI4A

1.hod

TPO

PR

(P204)

supluje

Bukovjan Adam

(Kr)

 

2.hod

TPO

PR

(P204)

supluje

Bukovjan Adam

(Kr)

 

6.hod

APO

PR

(P204)

supluje

Knápek Václav

(Kr)

 

7.hod

APO

PR

(P204)

supluje

Knápek Václav

(Kr)

ZI4B

7.hod

HAW

   

přesun >>

 

na 30.11. (Pá) 6.hod

 

8.hod

ANJ

Aj1

 

odpadá

 

(Fá)

 

8.hod

ANJ

Aj2

 

odpadá

 

(Chov)

 

 

Suplování:   Středa 21.11.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2018 (11:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bernátková Andrea (Lék)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Bukovjan Adam (Dov)

-

..

Hap

Lič

..

..

-

-

-

   

Hrubcová Pečenková Jana (OČR)

-

..

Ves

Fd

Fd

Kd

-

Ul

Ul

-

   

Šmahová Miroslava (SC)

-

....

-

JaH

..

Chov

-

-

Šn

-

   

Žabčík Evžen (SC)

           

Kr

Šd

Šd

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

3.hod

supl. (Šma SC)

MAT

ME4

(V134)

 

Ličková Eva

4.hod

supl. (Buk Dov)

MZA

U3C (Esla)

(T208)

 

Veselá Anna

2.hod

supl. (Hru OČR)

FYZ

IT2B (EZI)

(V415)

 

Federmann Bohumil

3.hod

supl. (Hru OČR)

LAC

ZI4B (GR)

(P102)

 
 

4.hod

supl. (Hru OČR)

LAC

ZI4B (GR)

(P102)

 
 

5.hod

přesun <<

ELM

U2A (AE)

(T112)

z 9.hod

Hapl Lukáš

2.hod

supl. (Buk Dov)

OS

IT3

(V416)

 

Hronešová Eliška

3.hod

supl. (Buk Dov)

CJL

ZI4A

(V414)

 

Chovancová Pavlína

5.hod

supl. (Šma SC)

CJL

ZI3B

(V311)

 

Král Jiří

6.hod

supl. (Žb SC)

ZET

IT1B (EZI)

(V313)

 

Pánková Monika

7.hod

supl. (Žb SC)

MAT

IT1B (EZI)

(V313)

 

Šindelka Stanislav

8.hod

spojeno (Žb SC)

ELM

ME4 (A)

(L301)

 
 

9.hod

spojeno (Žb SC)

ELM

ME4 (A)

(L301)

 

Štrunc Jaromír

8.hod

supl. (Šma SC)

ZSV

IT1C

(V213)

 

Ulrychová Julie

4.hod

přesun <<

CHEE

IT1C

(V213)

z 1.hod

 

7.hod

spojeno (Hru OČR)

PRV

ZI3B (PRV2)

(P334)

 
 

8.hod

spojeno (Hru OČR)

PRV

ZI3B (PRV2)

(P334)

 

Vaculínová Jana

8.hod

přesun <<

DAT

IT3 (B)

(P102)

z 7.12. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

U2A

5.hod

ELM

AE

(T112)

přesun <<

Federmann Bohumil

z 9.hod

 

6.hod

ELN

AE

 

odpadá

 

(Buk)

 

9.hod

ELM

AE

 

přesun >>

 

na 5.hod

U3C

4.hod

MZA

Esla

(T208)

supluje

Ličková Eva

(Buk)

ME4

3.hod

MAT

 

(V134)

supluje

Janatová Hana

(Šma)

 

8.hod

ELM

A

(L301)

spojí

Šindelka Stanislav

(Žb)

 

9.hod

ELM

A

(L301)

spojí

Šindelka Stanislav

(Žb)

IT1B

6.hod

ZET

EZI

(V313)

supluje

Král Jiří

(Žb)

 

7.hod

MAT

EZI

(V313)

supluje

Pánková Monika

(Žb)

IT1C

1.hod

CHEE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

CHEE

 

(V213)

přesun <<

Ulrychová Julie

z 1.hod

 

8.hod

ZSV

 

(V213)

supluje

Štrunc Jaromír

(Šma)

IT2B

1.hod

TED

EZI

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

FYZ

EZI

(V415)

supluje

Veselá Anna

(Hru)

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 20.11. (Út) 3.hod

IT3

1.hod

ELN

   

odpadá

 

(Buk)

 

2.hod

OS

 

(V416)

supluje

Hapl Lukáš

(Buk)

 

8.hod

DAT

B

(P102)

přesun <<

Vaculínová Jana

z 7.12. (Pá) 3.hod

ZI3B

5.hod

CJL

 

(V311)

supluje

Chovancová Pavlína

(Šma)

 

7.hod

PRV

PRV2

(P334)

spojí

Ulrychová Julie

(Hru)

 

8.hod

PRV

PRV2

(P334)

spojí

Ulrychová Julie

(Hru)

ZI4A

3.hod

CJL

 

(V414)

supluje

Hronešová Eliška

(Buk)

ZI4B

3.hod

LAC

GR

(P102)

supluje

Federmann Bohumil

(Hru)

 

4.hod

LAC

GR

(P102)

supluje

Federmann Bohumil

(Hru)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 22.11.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2018 (11:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ručka Pavel (Absc)

 

-

-

-

               

Hrubcová Pečenková Jana (OČR)

-

-

-

-

-

-

-

Žb

-

-

   

Vaculínová Jana (Absc)

             

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Hronešová Eliška

9.hod

výměna <<

CJL

ZI4A

(V414)

z 7.12. 1.hod

Žabčík Evžen

7.hod

supl. (Hru OČR)

EEM

IT2A

(V310)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT2A

7.hod

EEM

 

(V310)

supluje

Žabčík Evžen

(Hru)

ZI4A

9.hod

CJL

 

(V414)

výměna <<

Hronešová Eliška

z 7.12. (Pá) 1.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři

12. 04. 2016 00:26:00 | Jan Pilčík