Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

41.ROČNÍK SOČ - ŠKOLNÍ KOLO - ZPRÁVA Z PRŮBĚHU SOUTĚŽE

41.ROČNÍK SOČ - ŠKOLNÍ KOLO - ZPRÁVA Z PRŮBĚHU SOUTĚŽE

HODNOTÍCÍ ODBORNÁ POROTA ZASEDLA VE SLOŽENÍ:
Ing. Federmann - garant SOČ a předseda poroty a členové poroty - Ing. Hapl, Ing. Žabčík, Ing. Bukovjan, Mgr. Knápek, Ing. Stavinoha - odborní učitelé školy.
Akci uváděla: Mgr. Foukalová.

SOUTĚŽÍCÍ SOUTĚŽILI V TĚCHTO KATEGORIÍCH:

V oboru č.9 STROJÍRENSTVÍ A PRŮMYSLOVÝ DESIGN soutěžil se svou prací student Jiří Mach ze třídy ZI4B a všem předvedl svůj „3D model PC case“. Za velmi dobrou práci získal zvláštní cenu poroty a postup do okresního kola.

V oboru č.10 ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA A TELEKOMUNIKACE se po dlouhém rozhodování porotců stal vítězem student Jakub Střílka ze třídy ME4 s prací "Elektronkový superhet". Druhé místo přisoudila odborná komise Tomáši Makyčovi ze třídy ME4 za práci "NF zesilovač, reprobedny" a na třetím místě se umístil student Petr Tichý ze třídy ME4 s prací "Party reproduktor". Všichni postupují dále do okresního kola.

V oboru č.12 TVORBA UČEBNÍCH POMŮCEK, DIDAKTICKÁ TECHNOLOGIE soutěžila studentka ZI4B Veronika Holeňová s prací "Kuchařka". Za velmi dobrou práci získala zvláštní cenu poroty a postup do okresního kola.

Poslední soutěžní obor č. 18 INFORMATIKA - zvítězil a na prvním postupovém místě se umístil Vít Staníček ze třídy IT3 s prací "Etherial - webový framework", druhý se umístil Kryštof Sádlík ze třídy IT3 s prací "Router na RPi s vlastní konzolí" a třetí byl Pavel Grossman ze třídy ZI4A s prací "Mobilní aplikace počasí".

Okresní kolo SOČ se bude konat 9. dubna 2019 již tradičně ve Střední průmyslové škole stavební ve Valašském Meziříčí. Postupují všichni studenti s umístěním do třetího místa v pořadí v jednotlivých kategoriích. Doufáme, že se našim studentům bude dařit a své práce obhájí co nejlépe.

Všichni ocenění obdrželi velmi hodnotné ceny, které se podařilo zajistit Ing. Adamu Bukovjanovi od sponzorů. Děkujeme firmám Vakuum servis s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, SENSIT  s.r.o., MEROS spol.s r.o., firmě ON-SEMICONDUCTOR, R-Computer, ROBE, BROSE, NXP a dalším. Všem sponzorům děkujeme.

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Přiložené soubory

25. 03. 2019 11:44:00 | Petr Fuchs