Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

Naše škola se v září 2021 zapojila do projektu Národní plán doučování, který byl určen žákům vycházejících ročníků jako podpora při doplňování znalostí po dlouhé době distanční výuky.

V období září – prosinec 2021 bylo realizováno 105 doučovacích hodin pro 67 žáků ve 3. ročnících učebních oborů a pro žáky 4. ročníku oboru Mechanik elektronik.

Další program doučování, do kterého jsme se také zapojili v období leden – srpen 2022, byl realizován z Národního plánu obnovy, a aktivity doučování byly od 1.1.2022 financovány z Nástroje pro oživení a odolnost EU.

Doučování bylo umožněno i žákům jiných ročníků. Na naší škole jsme realizovali v tomto období doučování pro žáky 2. a 3. ročníků učebních oborů a pro žáky 4. ročníku oboru Mechanik elektronik.

S tímto programem máme dobrou zkušenost, protože žáci doučování potřebují, a výsledky práce pomohly k úspěšnému zvládnutí závěrečných zkoušek u žáků učebních oborů a maturity u oboru Mechanik elektronik.

Také v tomto školním roce 2022/2023 naše škola v projektu Doučování pokračuje, nastavili jsme plán doučování na období září až prosinec 2022 pro žáky, kteří jsou ohroženi školním neúspěchem a hrozí u nich předčasný odchod ze vzdělávání.  

12. 10. 2022 12:42:00 | Václav Knápek