Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

PŘIHLAŠOVÁNÍ K MATURITNÍ ZKOUŠCE - JARO 2021

PŘIHLAŠOVÁNÍ K MATURITNÍ ZKOUŠCE - JARO 2021

Přihlašování k jarnímu termínu maturitních zkoušek žáků v aktuálně maturitních ročnících je k dnešnímu dni ukončeno výběrem maturitních předmětů žáků, které odevzdali třídní učitele jednotlivých tříd.

Žáci, kteří se přihlašují k opravným zkouškám, byli osloveni svými třídními učiteli a již se stihli ke zkouškám přihlásit nebo tak ještě učiní v zákonném termínu. Žáci, kteří neodevzdali vyplněné přihlášky k maturitní zkoušce nebo nebylo je možné kontaktovat, mají ještě poslední šanci k přihlášení k jarnímu termínu. 

V současné době zástupce ředitele zpracovává údaje o přihlašování do systému CERTIS a v nejbližších dnech předá třídním učitelům výpisy přihlášek žáků k následné důkladné kontrole všech osobních údajů a vybraných zkoušek. Termín pro tuto fázi přípravy přihlašování k maturitní zkoušce je nejpozději do 15.12.2020.

Následně v termínu do 20.12.2020 ředitel předá prostřednictvím třídních učitelů žákům oficiální výpisy přihlášek k maturitní zkoušce (tedy včetně čárových kódů, VPŽ), které budou podepsány ředitelem školy a budou oficiálním dokumentem o přihlášení k MZ JARO 2021. 

Žáci přihlášeni k opravné zkoušce nebo zkoušce v náhradním termínu obdrží výpis přihlášky poštou.

 

 

30. 11. 2020 07:15:00 | Petr Fuchs