Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volby



Vyhledávání

Vypnout grafiku

Suplování

Suplování:   Čtvrtek 20.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 20.1.2022 (10:17)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

IT2A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kotůlek Jaromír (Nemc)

-

..

Lab

-

-

-

-

-

-

-

   

Pernická Sabina (Nemc)

-

....

Foj

-

Boh

-

..

-

..

..

   

Pružincová Kateřina (Nemc)

-

Ver

Mac

-

Ver

..

-

..

-

   

Randus Jaromír (Nemc)

-

..

Štir

-

Zah

..

-

-

-

-

   

Wolková Zuzana (OČR)

-

-

-

-

-

-

..

....

..

     

Foukalová Alena (Absc)

           

-

-

-

-

   

Hrubcová Pečenková Jana (SC)

-

Šin

Šin

-

-

Šd

Hap

Jf

Jf

-

   

Kadaňka Jiří (Absc)

 

-

-

-

               

Minol Petr (Nemc)

       

 

   

Pánková Monika (Nemc)

-

-

....

JaH

-

..

Lib

-

-

   

Stavinoha Petr (OČR)

     

Pil

Pil

-

           

Stillerová Radana (Nemc)

-

VaM

Ver

Ver

-

-

-

-

-

-

   

Vaculínová Jana (SC)

-

Kna

Kna

..

..

-

-

Šin

Šin

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Fojtíková Hana

2.hod

supl. (Per Nemc)

SVZ

U2B (KA)

(T308)

 
 

3.hod

změna

PRU

PO2

(DisV)

 
 

6.hod

změna

SVZ

PO2

(DisV)

 
 

8.hod

změna

PEK

PO2 (A)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PEK

PO2 (A)

(DisV)

 

Husková Ludmila

8.hod

změna

PEK

PO2 (B)

(DisV)

 
 

9.hod

změna

PEK

PO2 (B)

(DisV)

 

Chlebíková Lucie

1.hod

přesun <<

FYZ

ME1

(V136)

z 21.1. 6.hod

 

8.hod

změna

CHEE

IT1A

(DisV)

 

Janatová Hana

4.hod

supl. (Pá Nemc)

MAT

IT2B

(V311)

 

Labajová Lenka

2.hod

supl. (Kot Nemc)

CJL

ME1

(V136)

 

Macurová Karla

2.hod

supl. (Pru Nemc)

SVZ

U1B

(T208)

 
 

4.hod

změna

MAM

PO2

(DisV)

 
 

6.hod

přesun <<

SVZ

U2C

(T310)

z 21.1. 1.hod

Šindelková Alena

1.hod

supl. (Hru SC)

VYT

IT2C (VYT1)

(P334)

 
 

2.hod

supl. (Hru SC)

VYT

IT2C (VYT1)

(P334)

 
 

3.hod

změna

APS

IT4C (APS2)+

(DisV)

 
 

7.hod

supl. (Vac SC)

PWA

IT3A (PWA1)

(P234)

 
 

8.hod

supl. (Vac SC)

PWA

IT3A (PWA1)

(P234)

 

Štibinger Zdeněk

2.hod

změna

ELP

U2A (AE)

(T306)

 
 

2.hod

spojeno (RaJ Nemc)

STR

U2A (ZA)

(T306)

 

Štibingerová Miroslava

1.hod

změna

CJL

PO2

(DisV)

 

Verner Jan

1.hod

změna

ANJ

PO1 (A)

(T408)

 
 

1.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO1 (B)

(T408)

 
 

2.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

ME2 (B)

(V215)

 
 

3.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

ME1 (B)

(V136)

 
 

5.hod

změna

ANJ

PO2 (A)

(DisV)

 
 

5.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO2 (B)

(DisV)

 

Veselá Anna

0.hod

přesun <<

STT

U1B (OK)

(T403)

z 21.1. 5.hod

Zahradníčková Alena

2.hod

změna

MAT

PO2

(DisV)

 
 

4.hod

supl. (RaJ Nemc)

MAT

U2A (ZA)

(T306)

 

Bohušová Martina

4.hod

supl. (Per Nemc)

MTR

U2B (KA)

(T308)

 

Foukalová Alena

2.hod

supl. (Pá Nemc)

MAT

IT4A

(V312)

 
 

4.hod

změna

ANJ

IT1B (Aj1)

(V415)

 
 

4.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

IT1B (Aj2)

(V415)

 

Hapl Lukáš

6.hod

supl. (Hru SC)

VYT

IT1C (VYT2)

(P336)

 

Josefíková Jana

3.hod

změna

APS

IT4C (APS1)+

(DisV)

 
 

7.hod

spojeno (Hru SC)

VYT

IT2B (VYT2)

(P201)

 
 

8.hod

spojeno (Hru SC)

VYT

IT2B (VYT2)

(P201)

 

Kadaňka Jiří

4.hod

změna

MAT

IT1A

(DisV)

 

Knápek Václav

1.hod

spojeno (Vac SC)

DAT

IT3B (DAT2)

(P203)

 
 

2.hod

spojeno (Vac SC)

DAT

IT3B (DAT2)

(P203)

 
 

4.hod

změna

MUL

IT4C (MITx)+

(DisV)

 

Michlíček Pavel

4.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT3B (PRX2)

(D402)

 
 

5.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT3B (PRX2)

(D402)

 
 

7.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT2C (PRX2)

(D402)

 
 

8.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT2C (PRX2)

(D402)

 
 

9.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT2C (PRX2)

(D402)

 

Líbezný Milan

5.hod

změna

FYZ

IT1A

(DisV)

 
 

7.hod

supl. (Pá Nemc)

MAT

IT4B

(V313)

 

Mikunda Vladislav

2.hod

změna

TEV

IT4C (TV2)

(DisV)

 

Pilčík Jan

1.hod

změna

HAW

IT1A

(DisV)

 
 

3.hod

spojeno (St OČR)

POS

IT4B (POS1)+

(P334)

 
 

4.hod

spojeno (St OČR)

POS

IT4B (POS1)+

(P334)

 
 

5.hod

změna

HAW

IT4C (MITx)+

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

3.hod

změna

CJL

IT1A

(DisV)

 
 

7.hod

změna

CJL

IT4C

(DisV)

 

Stavinoha Petr

2.hod

změna

ALG

IT1A

(DisV)

 

Šindelka Stanislav

5.hod

supl. (Hru SC)

VYT

IT1C (VYT2)

(P336)

 

Štrunc Jaromír

7.hod

změna

TEV

IT1A (TV1)

(DisV)

 

Tichavský Evžen

2.hod

změna

TEV

IT4C (TV1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TEV

IT1A (TV2)

(DisV)

 

Vašáková Milada

1.hod

změna

ANJ

IT4C (Aj1)

(DisV)

 
 

1.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

IT4C (Aj2)

(V402)

 

Porubová Renáta

0.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

1.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1B

0.hod

STT

OK

(T403)

přesun <<

Veselá Anna

z 21.1. (Pá) 5.hod

 

2.hod

SVZ

 

(T208)

supluje

Macurová Karla

(Pru)

 

8.hod

ZDR

KA

 

odpadá

 

(Per)

 

9.hod

MTR

KA

 

odpadá

 

(Per)

U2A

1.hod

STR

ZA

 

odpadá

 

(RaJ)

 

2.hod

ELP

AE

(T306)

změna

Štibinger Zdeněk

 
 

2.hod

STR

ZA

(T306)

spojí

Štibinger Zdeněk

(RaJ)

 

4.hod

MAT

ZA

(T306)

supluje

Zahradníčková Alena

(RaJ)

 

5.hod

TCH

ZA

 

odpadá

 

(RaJ)

 

8.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Pru)

 

9.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 18.1. (Út) 2.hod

U2B

2.hod

SVZ

KA

(T308)

supluje

Fojtíková Hana

(Per)

 

4.hod

MTR

KA

(T308)

supluje

Bohušová Martina

(Per)

 

6.hod

MTR

KA

 

odpadá

 

(Per)

 

8.hod

ANJ

   

odpadá

 

(WoZ)

U2C

6.hod

SVZ

 

(T310)

přesun <<

Macurová Karla

z 21.1. (Pá) 1.hod

 

9.hod

ELN

E

 

přesun >>

 

na 21.1. (Pá) 1.hod

 

9.hod

ZBO

PZ

 

přesun >>

 

na 21.1. (Pá) 1.hod

U3B

0.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

1.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

2.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

3.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

5.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

6.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

7.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 

ME1

1.hod

FYZ

 

(V136)

přesun <<

Chlebíková Lucie

z 21.1. (Pá) 6.hod

 

2.hod

CJL

 

(V136)

supluje

Labajová Lenka

(Kot)

 

3.hod

ANJ

B

(V136)

spojí

Verner Jan

(StR)

ME2

2.hod

ANJ

B

(V215)

spojí

Verner Jan

(StR)

PO1

1.hod

ANJ

A

(T408)

změna

Verner Jan

 
 

1.hod

ANJ

B

(T408)

spojí

Verner Jan

(Pru)

PO2

1.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Štibingerová Miroslava

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Zahradníčková Alena

 
 

3.hod

PRU

 

(DisV)

změna

Fojtíková Hana

 
 

4.hod

MAM

 

(DisV)

změna

Macurová Karla

 
 

5.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Verner Jan

 
 

5.hod

ANJ

B

(DisV)

spojí

Verner Jan

(Pru)

 

6.hod

SVZ

 

(DisV)

změna

Fojtíková Hana

 
 

8.hod

PEK

A

(DisV)

změna

Fojtíková Hana

 
 

8.hod

PEK

B

(DisV)

změna

Husková Ludmila

 
 

9.hod

PEK

A

(DisV)

změna

Fojtíková Hana

 
 

9.hod

PEK

B

(DisV)

změna

Husková Ludmila

 

IT1A

1.hod

HAW

 

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

2.hod

ALG

 

(DisV)

změna

Stavinoha Petr

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Kadaňka Jiří

 
 

5.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Líbezný Milan

 
 

7.hod

TEV

TV1

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 
 

7.hod

TEV

TV2

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

8.hod

CHEE

 

(DisV)

změna

Chlebíková Lucie

 

IT1B

4.hod

ANJ

Aj1

(V415)

změna

Foukalová Alena

 
 

4.hod

ANJ

Aj2

(V415)

spojí

Foukalová Alena

(Pru)

IT1C

5.hod

VYT

VYT2

(P336)

supluje

Šindelka Stanislav

(Hru)

 

6.hod

VYT

VYT2

(P336)

supluje

Hapl Lukáš

(Hru)

IT2B

4.hod

MAT

 

(V311)

supluje

Janatová Hana

(Pá)

 

7.hod

VYT

VYT2

(P201)

spojí

Josefíková Jana

(Hru)

 

8.hod

VYT

VYT2

(P201)

spojí

Josefíková Jana

(Hru)

IT2C

1.hod

VYT

VYT1

(P334)

supluje

Šindelková Alena

(Hru)

 

2.hod

VYT

VYT1

(P334)

supluje

Šindelková Alena

(Hru)

 

7.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

8.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

9.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

IT3A

7.hod

PWA

PWA1

(P234)

supluje

Šindelková Alena

(Vac)

 

8.hod

PWA

PWA1

(P234)

supluje

Šindelková Alena

(Vac)

IT3B

1.hod

DAT

DAT2

(P203)

spojí

Knápek Václav

(Vac)

 

2.hod

DAT

DAT2

(P203)

spojí

Knápek Václav

(Vac)

 

4.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

5.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

IT4A

2.hod

MAT

 

(V312)

supluje

Foukalová Alena

(Pá)

 

3.hod

POS

POS1

(P334)

spojí

Pilčík Jan

(St)

 

4.hod

POS

POS1

(P334)

spojí

Pilčík Jan

(St)

IT4B

3.hod

POS

POS1

(P334)

spojí

Pilčík Jan

(St)

 

3.hod

APS

APS1

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

3.hod

APS

APS2

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

4.hod

POS

POS1

(P334)

spojí

Pilčík Jan

(St)

 

4.hod

MUL

MITx

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

5.hod

HAW

MITx

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

7.hod

MAT

 

(V313)

supluje

Líbezný Milan

(Pá)

IT4C

1.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

1.hod

ANJ

Aj2

(V402)

spojí

Vašáková Milada

(StR)

 

2.hod

TEV

TV1

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

2.hod

TEV

TV2

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 
 

3.hod

APS

APS1

(DisV)

změna

Josefíková Jana

 
 

3.hod

APS

APS2

(DisV)

změna

Šindelková Alena

 
 

4.hod

MUL

MITx

(DisV)

změna

Knápek Václav

 
 

5.hod

HAW

MITx

(DisV)

změna

Pilčík Jan

 
 

7.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 

 

 

Suplování:   Pátek 21.1.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 20.1.2022 (10:17)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

U2B

     

Akce

Akce

Akce

Akce

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kotůlek Jaromír (Nemc)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Pernická Sabina (Nemc)

..

..

....

..

PaH

..

-

....

-

-

   

Pružincová Kateřina (Nemc)

-

-

-

Ver

Ver

-

..

-

-

-

   

Randus Jaromír (Nemc)

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

   

Stebel Tadeáš (Absc)

     

-

....

-

-

-

-

-

   

Wolková Zuzana (OČR)

-

-

-

....

..

..

..

-

-

     

Minol Petr (Nemc)

 

         

Pánková Monika (Nemc)

-

Pro

Lib

Kd

-

-

-

-

-

-

   

Stillerová Radana (Nemc)

-

Ver

Ver

VaM

-

VaM

-

-

-

-

   

Tichavský Evžen (Lék)

     

....

Mk

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Fojtíková Hana

1.hod

změna

UCE

PO2

(DisV)

 

Ličková Eva

1.hod

přesun <<

ELN

U2C (E)

(T310)

z 20.1. 9.hod

Macurová Karla

1.hod

přesun <<

ZBO

U2C (PZ)

(T207)

z 20.1. 9.hod

 

4.hod

změna

MAM

PO2

(DisV)

 
 

5.hod

změna

PRA

PO2

(DisV)

 

Verner Jan

1.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

ME1 (B)

(V136)

 
 

2.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

ME2 (B)

(V215)

 
 

3.hod

změna

ANJ

PO2 (A)

(DisV)

 
 

3.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO2 (B)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

PO1 (A)

(T408)

 
 

4.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO1 (B)

(T408)

 
 

5.hod

přesun <<

ANJ

U1B

(J309)

z 6.hod

Veselá Anna

0.hod

přesun <<

STT

U2B (OK)

(T403)

z 3.hod

Zahradníčková Alena

2.hod

změna

MAT

PO2

(DisV)

 

Pavlicová Hana

4.hod

supl. (Per Nemc)

TCH

U1B (KA)

(T208)

 

Foukalová Alena

4.hod

změna

ANJ

IT1A (Aj1)

(DisV)

 

Chovancová Pavlína

4.hod

změna

ANJ

IT1A (Aj2)

(DisV)

 

Kadaňka Jiří

3.hod

supl. (Pá Nemc)

MAT

IT4B

(V313)

 
 

4.hod

změna

MAT

IT4C

(DisV)

 

Michlíček Pavel

1.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT1A (PRX2)

(D402)

 
 

2.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT1A (PRX2)

(D402)

 
 

3.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT1A (PRX2)

(D402)

 
 

4.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT1B (PRX2)

(D402)

 
 

5.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT1B (PRX2)

(D402)

 
 

6.hod

supl. (Ml Nemc)

PRX

IT1B (PRX2)

(D402)

 

Král Jiří

3.hod

změna

CST

IT2A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CST

IT2A

(DisV)

 

Líbezný Milan

1.hod

změna

FYZ

IT2A

(DisV)

 
 

2.hod

supl. (Pá Nemc)

FYZ

IT2A

(V416)

 

Mičkalová Dana

1.hod

změna

PRX

IT1A (PRX1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRX

IT1A (PRX1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRX

IT1A (PRX1)

(DisV)

 

Mikunda Vladislav

4.hod

spojeno (Ti Lék)

TEV

IT3C (TV1)

(HAL2)

 
 

5.hod

změna

TEV

IT2A (TV2)

(DisV)

 

Pospíšilová Kristýna

3.hod

změna

CJL

IT4C

(DisV)

 

Prokop Jiří

1.hod

supl. (Pá Nemc)

OS

IT4A

(V312)

 

Tichavský Evžen

5.hod

změna

TEV

IT2A (TV1)

(DisV)

 

Vajdík Bohumil

1.hod

změna

PRX

IT1A (PRX3)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

PRX

IT1A (PRX3)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

PRX

IT1A (PRX3)

(DisV)

 

Vašáková Milada

3.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

IT1C (Aj2)

(V212)

 
 

5.hod

změna

ANJ

IT4C (Aj1)

(DisV)

 
 

5.hod

spojeno (StR Nemc)

ANJ

IT4C (Aj2)

(V402)

 

Vejmelková Dana

1.hod

změna

NEJ

IT4C

(DisV)

 
 

2.hod

změna

NEJ

IT4C

(DisV)

 

Porubová Renáta

0.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

1.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ODV

U3B (KA)

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1B

4.hod

TCH

KA

(T208)

supluje

Pavlicová Hana

(Per)

 

5.hod

ANJ

 

(J309)

přesun <<

Verner Jan

z 6.hod

 

6.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

U2A

5.hod

TCH

ZA

 

odpadá

 

(RaJ)

 

6.hod

TCH

ZA

 

odpadá

 

(RaJ)

U2B

0.hod

STT

OK

(T403)

přesun <<

Veselá Anna

z 3.hod

 

0.hod

VÝV

KA

 

odpadá

 

(Per)

 

1.hod

ZDR

KA

 

odpadá

 

(Per)

U2C

1.hod

ELN

E

(T310)

přesun <<

Ličková Eva

z 20.1. (Čt) 9.hod

 

1.hod

ZBO

PZ

(T207)

přesun <<

Macurová Karla

z 20.1. (Čt) 9.hod

 

1.hod

SVZ

   

přesun >>

 

na 20.1. (Čt) 6.hod

 

6.hod

ANJ

A

 

odpadá

 

(WoZ)

 

6.hod

ANJ

B

 

odpadá

 

(Pru)

U3B

0.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

1.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

2.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

3.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

5.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

6.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 
 

7.hod

ODV

KA

(DisV)

změna

Porubová Renáta

 

ME1

1.hod

ANJ

B

(V136)

spojí

Verner Jan

(StR)

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 20.1. (Čt) 1.hod

ME2

2.hod

ANJ

B

(V215)

spojí

Verner Jan

(StR)

PO1

4.hod

ANJ

A

(T408)

změna

Verner Jan

 
 

4.hod

ANJ

B

(T408)

spojí

Verner Jan

(Pru)

PO2

1.hod

UCE

 

(DisV)

změna

Fojtíková Hana

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Zahradníčková Alena

 
 

3.hod

ANJ

A

(DisV)

změna

Verner Jan

 
 

3.hod

ANJ

B

(DisV)

spojí

Verner Jan

(Pru)

 

4.hod

MAM

 

(DisV)

změna

Macurová Karla

 
 

5.hod

PRA

 

(DisV)

změna

Macurová Karla

 

IT1A

1.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

1.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

1.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

2.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

2.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

2.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

3.hod

PRX

PRX1

(DisV)

změna

Mičkalová Dana

 
 

3.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

3.hod

PRX

PRX3

(DisV)

změna

Vajdík Bohumil

 
 

4.hod

ANJ

Aj2

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

4.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Foukalová Alena

 

IT1B

4.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

5.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

 

6.hod

PRX

PRX2

(D402)

supluje

Michlíček Pavel

(Ml)

IT1C

3.hod

ANJ

Aj2

(V212)

spojí

Vašáková Milada

(StR)

IT2A

1.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Líbezný Milan

 
 

2.hod

FYZ

 

(V416)

supluje

Líbezný Milan

(Pá)

 

3.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

4.hod

CST

 

(DisV)

změna

Král Jiří

 
 

5.hod

TEV

TV1

(DisV)

změna

Tichavský Evžen

 
 

5.hod

TEV

TV2

(DisV)

změna

Mikunda Vladislav

 

IT3C

4.hod

TEV

TV1

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

IT4A

1.hod

OS

 

(V312)

supluje

Prokop Jiří

(Pá)

IT4B

3.hod

MAT

 

(V313)

supluje

Kadaňka Jiří

(Pá)

IT4C

1.hod

NEJ

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

2.hod

NEJ

 

(DisV)

změna

Vejmelková Dana

 
 

3.hod

CJL

 

(DisV)

změna

Pospíšilová Kristýna

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Kadaňka Jiří

 
 

5.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Vašáková Milada

 
 

5.hod

ANJ

Aj2

(V402)

spojí

Vašáková Milada

(StR)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

12. 04. 2016 00:26:00 | Jan Pilčík