Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volby



Vyhledávání

Vypnout grafiku

Suplování

Suplování:   Středa 1.2.2023 (lichý týden)

datum výpisu: 1.2.2023 (12:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Labajová Lenka (OČR)

-

..

....

Foj

-

Zah

..

-

-

-

   

Nesvadba Jan (Nemc)

-

-

-

Ver

-

....

Ver

-

..

     

Josefíková Jana (Lék)

                 

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Fojtíková Hana

3.hod

supl. (Lab OČR)

CJL

ME2

(V136)

 

Kotůlek Jaromír

6.hod

přesun <<

TED

ME1

(V214)

z 9.hod

Verner Jan

3.hod

změna

ANJ

U1C (A)

(T208)

 
 

3.hod

spojeno (Nes Nemc)

ANJ

U1C (B)

(T208)

 
 

6.hod

změna

ANJ

U1A (A)

(T207)

 
 

6.hod

spojeno (Nes Nemc)

ANJ

U1A (B)

(T207)

 

Zahradníčková Alena

5.hod

supl. (Lab OČR)

MAT

U3C

(T310)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

6.hod

ANJ

A

(T207)

změna

Verner Jan

 
 

6.hod

ANJ

B

(T207)

spojí

Verner Jan

(Nes)

U1C

3.hod

ANJ

A

(T208)

změna

Verner Jan

 
 

3.hod

ANJ

B

(T208)

spojí

Verner Jan

(Nes)

U3B

8.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Nes)

U3C

5.hod

MAT

 

(T310)

supluje

Zahradníčková Alena

(Lab)

ME1

6.hod

TED

 

(V214)

přesun <<

Kotůlek Jaromír

z 9.hod

 

9.hod

TED

   

přesun >>

 

na 6.hod

ME2

3.hod

CJL

 

(V136)

supluje

Fojtíková Hana

(Lab)

 

9.hod

ZET

   

přesun >>

 

na 2.2. (Čt) 1.hod

IT2C

9.hod

TEV

TV1

 

odpadá

 

(Ti)

 

9.hod

TEV

TV2

 

odpadá

 

(Mk)

IT3A

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Lab)

IT3B

9.hod

EKN

   

odpadá

 

(Jf)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 2.2.2023 (lichý týden)

datum výpisu: 1.2.2023 (12:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Labajová Lenka (OČR)

-

..

Šd

..

Štib

-

..

-

-

-

   

Macurová Karla (Lék)

     

Cha

               

Nesvadba Jan (Nemc)

-

-

Zah

-

-

Ver

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Chamillová Milada

3.hod

supl. (Mac Lék)

PSY

PO1

(T406)

 

Štibingerová Miroslava

4.hod

supl. (Lab OČR)

CJL

U3A

(T306)

 

Verner Jan

5.hod

změna

ANJ

U1A (A)

(T207)

 
 

5.hod

spojeno (Nes Nemc)

ANJ

U1A (B)

(T207)

 

Zahradníčková Alena

2.hod

supl. (Nes Nemc)

ANJ

U3B

(T308)

 
 

3.hod

přesun <<

MAT

PO2

(T408)

z 1.hod

Šindelka Stanislav

2.hod

supl. (Lab OČR)

CST

ME3

(V215)

 

Žabčík Evžen

1.hod

přesun <<

ZET

ME2

(V136)

z 1.2. 9.hod

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

5.hod

ANJ

A

(T207)

změna

Verner Jan

 
 

5.hod

ANJ

B

(T207)

spojí

Verner Jan

(Nes)

U3A

4.hod

CJL

 

(T306)

supluje

Štibingerová Miroslava

(Lab)

U3B

2.hod

ANJ

 

(T308)

supluje

Zahradníčková Alena

(Nes)

ME2

1.hod

ZET

 

(V136)

přesun <<

Žabčík Evžen

z 1.2. (St) 9.hod

 

6.hod

SVZ

   

odpadá

 

(Lab)

ME3

2.hod

CST

 

(V215)

supluje

Šindelka Stanislav

(Lab)

PO1

3.hod

PSY

 

(T406)

supluje

Chamillová Milada

(Mac)

PO2

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

MAT

 

(T408)

přesun <<

Zahradníčková Alena

z 1.hod

 

 

Suplování:   Pátek 3.2.2023 (lichý týden)

datum výpisu: 1.2.2023 (12:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fojtíková Hana (Stud)

 

-

-

-

-

-

-

-

       

Husková Ludmila (Stud)

 

-

-

-

-

-

-

-

       

Chamillová Milada (Dov)

 

-

-

-

-

-

-

-

       

Chlebíková Lucie (Stud)

 

-

-

-

-

-

-

-

       

Labajová Lenka (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Ličková Eva (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Macurová Karla (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Nesvadba Jan (Nemc)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Pernická Sabina (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Pružincová Kateřina (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Randus Jaromír (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Stebel Tadeáš (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Šindelková Alena (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Šmahová Miroslava (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Štibinger Zdeněk (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Štibingerová Miroslava (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Verner Jan (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Veselá Anna (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Zahradníčková Alena (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Bernátková Andrea (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Bohušová Martina (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Divínová Eliška (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Fejfarová Libuše (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Kašíková Jana (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Kolečková Radmila (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Macurová Monika (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Pavlicová Hana (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Bukovjan Adam (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Fuchs Petr (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Federmann Bohumil (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Foukalová Alena (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Hrubcová Pečenková Jana (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Chovancová Pavlína (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kadaňka Jiří (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Knápek Václav (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Líbezný Milan (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Mičkalová Dana (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Mikunda Vladislav (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Pánková Monika (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Pilčík Jan (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Pospíšilová Kristýna (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Prokop Jiří (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Stavinoha Petr (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Stillerová Radana (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Šindelka Stanislav (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Štrunc Jaromír (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Tichavský Evžen (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vašáková Milada (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vejmelková Dana (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Žabčík Evžen (Stud)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

 

Zpracováno v systému Bakaláři

12. 04. 2016 00:26:00 | Jan Pilčík