Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volby



Vyhledávání

Vypnout grafiku

Suplování

Suplování:   Čtvrtek 27.2.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 27.2.2020 (7:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME1

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ličková Eva (SC)

-

-

....

Kot

..

..

..

-

-

-

   

Ručka Pavel (Nemc)

 

-

-

-

Ves

-

..

-

..

-

   

Stebel Tadeáš (SC)

-

..

Mk

-

-

-

-

-

-

-

   

Štibingerová Miroslava (SC)

-

..

..

Pos

-

-

-

-

-

-

   

Hrubcová Pečenková Jana (Nemc)

-

-

-

-

-

Šin

Šin

Buk

Buk

-

   

Šindelka Stanislav (Nemc)

-

Fd

Fd

-

-

-

-

-

..

..

   

Tichavský Evžen (SC)

-

-

....

Mk

Mk

Mk

Šn

Mk

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

7.hod

supl. (Hru Nemc)

LAC

ZI4A (LAC2)

(P102)

 
 

8.hod

supl. (Hru Nemc)

LAC

ZI4A (LAC2)

(P102)

 

Kotůlek Jaromír

3.hod

supl. (Lič SC)

ELT

U1C (E)

(T310)

 

Pavelková Dagmar

1.hod

přesun <<

MAT

U2A

(V306)

z 9.hod

Pružincová Kateřina

1.hod

přesun <<

ANJ

U1C (A)

(T310)

z 26.2. 8.hod

 

2.hod

přesun <<

ANJ

PO1 (B)

(T408)

z 6.hod

Šindelková Alena

5.hod

spojeno (Hru Nemc)

VYT

IT1B (A)

(P203)

 
 

5.hod

změna

VYT

IT1B (B)

(P203)

 
 

6.hod

spojeno (Hru Nemc)

VYT

IT1B (A)

(P203)

 
 

6.hod

změna

VYT

IT1B (B)

(P203)

 

Verner Jan

2.hod

přesun <<

ANJ

PO1 (A)

(J309)

z 6.hod

Veselá Anna

0.hod

přesun <<

SAZ

U2B (ZA)

(T403)

z 9.hod

 

4.hod

spojeno (Ruč Nemc)

TCH

U2B (ZA)

(V306)

 

Federmann Bohumil

1.hod

spojeno (Šd Nemc)

ELM

ME3 (B)

(L302)

 
 

2.hod

spojeno (Šd Nemc)

ELM

ME3 (B)

(L302)

 

Lucas Jacobus

1.hod

přesun <<

ANJ

U1C (B)

(T308)

z 26.2. 8.hod

Mikunda Vladislav

2.hod

spojeno (Ste SC)

TEV

IT1B (A)

(HAL2)

 
 

3.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

ZI4B (A)

(HAL2)

 
 

4.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

IT3A (A)

(HAL2)

 
 

5.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

ZI4A (A)

(HAL2)

 
 

7.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

IT4 (B)

(HAL2)

 

Pospíšilová Kristýna

3.hod

supl. (Štib SC)

CJL

PO2

(T406)

 

Štrunc Jaromír

6.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

IT3C (A)

(HAL2)

 

Žabčík Evžen

7.hod

přesun <<

ELM

ME4 (A)

(L302)

z 9.hod

Změny v rozvrzích tříd:

U1C

1.hod

ANJ

B

(T308)

přesun <<

Lucas Jacobus

z 26.2. (St) 8.hod

 

1.hod

ANJ

A

(T310)

přesun <<

Pružincová Kateřina

z 26.2. (St) 8.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Štib)

 

3.hod

ELT

E

(T310)

supluje

Kotůlek Jaromír

(Lič)

 

8.hod

FYZ

PZ

 

přesun >>

 

na 28.2. (Pá) 1.hod

U2A

1.hod

MAT

 

(V306)

přesun <<

Pavelková Dagmar

z 9.hod

 

9.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 1.hod

U2B

0.hod

SAZ

ZA

(T403)

přesun <<

Veselá Anna

z 9.hod

 

4.hod

TCH

ZA

(V306)

spojí

Veselá Anna

(Ruč)

 

6.hod

TCH

ZA

 

odpadá

 

(Ruč)

 

8.hod

STR

OK+Z

 

odpadá

 

(Ruč)

 

9.hod

SAZ

ZA

 

přesun >>

 

na 0.hod

ME3

1.hod

ELM

B

(L302)

spojí

Federmann Bohumil

(Šd)

 

2.hod

ELM

B

(L302)

spojí

Federmann Bohumil

(Šd)

 

8.hod

SVZ

   

přesun >>

 

na 25.2. (Út) 2.hod

ME4

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 26.2. (St) 2.hod

 

7.hod

ELM

A

(L302)

přesun <<

Žabčík Evžen

z 9.hod

 

8.hod

ELM

B

 

odpadá

 

(Šd)

 

9.hod

ELM

A

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

ELM

B

 

odpadá

 

(Šd)

PO1

2.hod

ANJ

A

(J309)

přesun <<

Verner Jan

z 6.hod

 

2.hod

ANJ

B

(T408)

přesun <<

Pružincová Kateřina

z 6.hod

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(Štib)

 

6.hod

ANJ

A

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

ANJ

B

 

přesun >>

 

na 2.hod

PO2

3.hod

CJL

 

(T406)

supluje

Pospíšilová Kristýna

(Štib)

IT1B

2.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ste)

 

5.hod

VYT

A

(P203)

spojí

Šindelková Alena

(Hru)

 

5.hod

VYT

B

(P203)

změna

Šindelková Alena

 
 

6.hod

VYT

A

(P203)

spojí

Šindelková Alena

(Hru)

 

6.hod

VYT

B

(P203)

změna

Šindelková Alena

 

IT1C

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 25.2. (Út) 5.hod

IT3A

4.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

IT3C

6.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Štrunc Jaromír

(Ti)

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 26.2. (St) 8.hod

IT4

7.hod

TEV

B

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

ZI4A

5.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

 

7.hod

LAC

LAC2

(P102)

supluje

Bukovjan Adam

(Hru)

 

8.hod

LAC

LAC2

(P102)

supluje

Bukovjan Adam

(Hru)

ZI4B

3.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

 

 

Suplování:   Pátek 28.2.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 27.2.2020 (7:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME1

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

LVVK

   

IT2A

     

Akce

               

IT2C

     

Akce

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ličková Eva (SC)

-

..

Cha

-

JaH

-

-

-

-

-

   

Ručka Pavel (Nemc)

 

-

-

..

....

-

-

-

-

   

Stebel Tadeáš (SC)

..

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Šindelková Alena (ŠkA)

     

..

             

Štibingerová Miroslava (SC)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Bublíková Kristýna (Nemc)

 

St

St

-

St

St

           

Hrubcová Pečenková Jana (Nemc)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kadaňka Jiří (PedD)

     

..

               

Šindelka Stanislav (Nemc)

-

..

..

Kna

-

-

-

-

-

-

   

Tichavský Evžen (SC)

-

-

-

-

Mk

Mk

-

-

-

-

   

Vaculínová Jana (PedD)

     

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Husková Ludmila

1.hod

přesun <<

EKC

PO1

(T408)

z 24.2. 9.hod

Chamillová Milada

1.hod

přesun <<

FYZ

U1C (PZ)

(T207)

z 27.2. 8.hod

 

2.hod

supl. (Lič SC)

ZET

U1C (E)

(T310)

 

Janatová Hana

4.hod

supl. (Lič SC)

FYZ

U1C (E)

(T310)

 

Pružincová Kateřina

5.hod

přesun <<

ANJ

U1C (A)

(T310)

z 6.hod

Veselá Anna

4.hod

přesun <<

ZAE

U2B

(T308)

z 6.hod

Wolková Zuzana

5.hod

přesun <<

EKN

ME3

(V214)

z 6.hod

Hronešová Eliška

3.hod

supl. (Ste SC)

CJL

IT1A

(HAL3)

 

Knápek Václav

3.hod

supl. (Šd Nemc)

OS

IT3B (MIT)

(P201)

 

Lucas Jacobus

5.hod

přesun <<

ANJ

U1C (B)

(T207)

z 6.hod

Mikunda Vladislav

4.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

IT3B (A)

(HAL2)

 
 

5.hod

spojeno (Ti SC)

TEV

IT2A (A)

(HAL2)

 

Stavinoha Petr

1.hod

supl. (Bub Nemc)

G3D

ZI4A (GR)

(P102)

 
 

2.hod

supl. (Bub Nemc)

G3D

ZI4A (GR)

(P102)

 
 

4.hod

supl. (Bub Nemc)

G3D

ZI4B (GR)

(P102)

 
 

5.hod

supl. (Bub Nemc)

G3D

ZI4B (GR)

(P102)

 

Vejmelková Dana

3.hod

supl. (Ruč Nemc)

SVZ

U2B (A)

(T308)

 
 

3.hod

spojeno (Šin ŠkA)

SVZ

U2B (B)

(T308)

 

Žabčík Evžen

2.hod

přesun <<

ZET

ME2

(V136)

z 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

U1C

1.hod

FYZ

PZ

(T207)

přesun <<

Chamillová Milada

z 27.2. (Čt) 8.hod

 

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(Lič)

 

2.hod

ZET

E

(T310)

supluje

Chamillová Milada

(Lič)

 

4.hod

FYZ

E

(T310)

supluje

Janatová Hana

(Lič)

 

5.hod

ANJ

B

(T207)

přesun <<

Lucas Jacobus

z 6.hod

 

5.hod

ANJ

A

(T310)

přesun <<

Pružincová Kateřina

z 6.hod

 

5.hod

SVZ

   

přesun >>

 

na 24.2. (Po) 2.hod

 

6.hod

ANJ

B

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

ANJ

A

 

přesun >>

 

na 5.hod

U2B

3.hod

SVZ

A

(T308)

supluje

Vejmelková Dana

(Ruč)

 

3.hod

SVZ

B

(T308)

spojí

Vejmelková Dana

(Šin)

 

4.hod

ZAE

 

(T308)

přesun <<

Veselá Anna

z 6.hod

 

6.hod

ZAE

   

přesun >>

 

na 4.hod

ME2

2.hod

ZET

 

(V136)

přesun <<

Žabčík Evžen

z 5.hod

 

5.hod

ZET

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

ZET

   

přesun >>

 

na 24.2. (Po) 5.hod

ME3

5.hod

EKN

 

(V214)

přesun <<

Wolková Zuzana

z 6.hod

 

6.hod

EKN

   

přesun >>

 

na 5.hod

PO1

1.hod

EKC

 

(T408)

přesun <<

Husková Ludmila

z 24.2. (Po) 9.hod

IT1A

3.hod

CJL

 

(HAL3)

supluje

Hronešová Eliška

(Ste)

IT2A

5.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

IT3B

3.hod

OS

MIT

(P201)

supluje

Knápek Václav

(Šd)

 

4.hod

TEV

A

(HAL2)

spojí

Mikunda Vladislav

(Ti)

 

6.hod

ANJ

Aj1

 

přesun >>

 

na 25.2. (Út) 5.hod

ZI4A

1.hod

G3D

GR

(P102)

supluje

Stavinoha Petr

(Bub)

 

2.hod

G3D

GR

(P102)

supluje

Stavinoha Petr

(Bub)

ZI4B

4.hod

G3D

GR

(P102)

supluje

Stavinoha Petr

(Bub)

 

5.hod

G3D

GR

(P102)

supluje

Stavinoha Petr

(Bub)

Pedagogický dohled u třídy:

IT2A, 3. hod - Vaculínová Jana

IT2C, 3. hod - Kadaňka Jiří

IT2A + IT2C = dnes 3. vyuč. hodinu v rámci výuky proběhne workshop s odborníky na MS Office.
Místo: kinosál č. 101

 

 

Suplování:   Pondělí 9.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 27.2.2020 (7:35)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Pernická Sabina (Lék)

         

....

-

-

Lič

-

   

Ručka Pavel (Nemc)

 

Kot

....

Štir

Štir

Hap

Buk

-

..

..

   

Foukalová Alena (Lék)

         

-

..

Lu

-

-

   

Chovancová Pavlína (SC)

-

-

VaM

Lu

-

..

-

-

-

   

Šindelka Stanislav (Nemc)

-

..

Kr

Jf

Kr

-

Štir

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

6.hod

supl. (Ruč Nemc)

PRV

ZI4B (PRV1)

(P234)

 

Kotůlek Jaromír

1.hod

supl. (Ruč Nemc)

STT

U2B (ZA)

(T403)

 

Ličková Eva

8.hod

spojeno (Per Lék)

PRO

U1C (PZ)

(T310)

 

Štibinger Zdeněk

3.hod

spojeno (Ruč Nemc)

IKT

ME2 (A)

(P404)

 
 

4.hod

spojeno (Ruč Nemc)

IKT

ME2 (A)

(P404)

 
 

6.hod

supl. (Šd Nemc)

IKT

ME3

(V214)

 

Foukalová Alena

4.hod

spojeno (Chov SC)

ANJ

IT1B (B)

(V413)

 

Hapl Lukáš

5.hod

supl. (Ruč Nemc)

PRV

ZI4B (PRV1)

(P234)

 

Josefíková Jana

3.hod

supl. (Šd Nemc)

EKN

IT3B (MIT)

(P201)

 

Král Jiří

2.hod

supl. (Šd Nemc)

SSS

IT3B (SSSx)+

(P334)

 
 

4.hod

supl. (Šd Nemc)

OS

IT3B (MIT)

(P201)

 

Lucas Jacobus

3.hod

spojeno (Chov SC)

ANJ

ZI4A (Aj1)

(V104)

 
 

7.hod

spojeno (Fá Lék)

ANJ

IT3A (Aj1)

(V310)

 

Pánková Monika

6.hod

přesun <<

MAT

IT4

(V416)

z 8.hod

Vašáková Milada

2.hod

spojeno (Chov SC)

ANJ

IT1C (B)

(V104)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1C

8.hod

PRO

PZ

(T310)

spojí

Ličková Eva

(Per)

U2B

1.hod

STT

ZA

(T403)

supluje

Kotůlek Jaromír

(Ruč)

ME2

3.hod

IKT

A

(P404)

spojí

Štibinger Zdeněk

(Ruč)

 

4.hod

IKT

A

(P404)

spojí

Štibinger Zdeněk

(Ruč)

ME3

6.hod

IKT

 

(V214)

supluje

Štibinger Zdeněk

(Šd)

 

8.hod

IKT

   

odpadá

 

(Ruč)

 

9.hod

IKT

   

odpadá

 

(Ruč)

IT1B

4.hod

ANJ

B

(V413)

spojí

Foukalová Alena

(Chov)

IT1C

2.hod

ANJ

B

(V104)

spojí

Vašáková Milada

(Chov)

IT3A

7.hod

ANJ

Aj1

(V310)

spojí

Lucas Jacobus

(Fá)

IT3B

1.hod

SSS

SSSx

 

odpadá

 

(Šd)

 

2.hod

SSS

SSSx

(P334)

supluje

Král Jiří

(Šd)

 

3.hod

EKN

MIT

(P201)

supluje

Josefíková Jana

(Šd)

 

4.hod

OS

MIT

(P201)

supluje

Král Jiří

(Šd)

IT3C

1.hod

SSS

SSSx

 

odpadá

 

(Šd)

 

2.hod

SSS

SSSx

(P334)

supluje

Král Jiří

(Šd)

IT4

6.hod

MAT

 

(V416)

přesun <<

Pánková Monika

z 8.hod

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 6.hod

ZI4A

3.hod

ANJ

Aj1

(V104)

spojí

Lucas Jacobus

(Chov)

ZI4B

5.hod

PRV

PRV1

(P234)

supluje

Hapl Lukáš

(Ruč)

 

6.hod

PRV

PRV1

(P234)

supluje

Bukovjan Adam

(Ruč)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

12. 04. 2016 00:26:00 | Jan Pilčík