Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Výsledkový portál žáka

Výsledkový portál žáka

Výsledkový portál žáka (VPŽ) je zpřístupněn na adrese vpz.cermat.cz. 

Účelem výsledkového portálu žáka je poskytnout maturantům vybrané výsledkové dokumenty společné části maturitní zkoušky. Výsledkový portál žáka je založen na principu jednoznačné registrace a autentizace žáka, a jeho následném souhlasu se zasláním příslušných výsledkových dokumentů na e-mailovou adresu.

K registraci na výsledkovém portálu žáka budou maturanti potřebovat tzv. Autentizační kód VPŽ, který je součástí výpisu přihlášky k maturitní zkoušce, který jim předal ředitel školy po přihlašování na podzimní termín. Rovněž byl přidán na pozvánku k písemným zkouškám společné části maturitní zkoušky. Pakliže maturant nemá výpis z přihlášky k maturitní zkoušce, ani pozvánku k písemným zkouškám společné části u sebe, musí se obrátit na ředitele školy a požádat ho o něj.

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání není oprávněno sdělovat informace k výsledkům žáka jiným způsobem, případné dotazy k výslednému hodnocení řešte, prosím, s ředitelem školy. Tato služba je poskytována bez záruky jakéhokoliv druhu.

17. 10. 2018 09:12:00 | Petr Fuchs